STS
fot. Riot Games

Nadchodzą wizualne zmiany Amumu, Ziggsa, Tryndamere i Lulu

Wraz z nadejściem nowej aktualizacji do League of Legends, Riot Games uchyliło nam rąbka tajemnicy dotyczącej zmian w najbliższej przyszłości. Okazuje się, że w nadchodzącym patchu 9.12 kolejne cztery postacie doczekają się w końcu lekkiego odświeżenia graficznego. Amumu, Ziggs, Tryndamere i Lulu, bo o nich jest tu mowa, już wkrótce mają  zostać poprawione, tak aby bardziej odpowiadały wizji twórców oraz fabule każdej z nich.

Zacznijmy od Amumu, którego zmiany są chyba najbardziej widoczne. Smutna mumia od pewnego czasu wraca do łask graczy dzięki swojej niezmiennie potężnej superumiejętności i procentowym obrażeniom umiejętności biernej. Twórcy gry uznali, że w obecnej postaci Amumu w żaden sposób nie łączy się z Shurimą, z którą jest związany. Postanowiono to naprawić poprzez zmianę wyglądu w umiejętnościach mumii. Po modyfikacjach mają one wyglądać w następujący sposób:

Jak zostało już wspomniane, Amumu nie jest jedyną postacią, którą dosięgnie ręka Riotu. Niewielkie zmiany czekają także Tryndamere. Mają one nadać mu bardziej zimowego charakteru odpowiadającego klimatowi Freljordu. Umiejętności uroczej Lulu z kolei mają być jeszcze bardziej kolorowe, świecące i wyraziste. Jeżeli dla kogokolwiek to, co powyższe to nadal za mało, na sam koniec pozostaje mały acz bombowy Ziggs. Jak możecie zobaczyć poniżej, nowa animacja wybuchu wreszcie wygląda tak, jak powinna. Ziggs będzie mógł w końcu zrzucać na swoich wrogów prawdziwe bomby atomowe.

Po zapowiedzianym reworku Mordekaisera, nadchodzące metamorfozy kolejnych bohaterów świadczą o tym, że Riot Games nie zapomina nawet o najstarszych z postaci. Jeżeli chcecie przekonać się jak dokładnie wyglądają zmiany wszystkich postaci zajrzyjcie tutaj. Zanim jednak zainteresujecie się nadchodzącym patchem 9.12, warto jest zapoznać się z wczorajszą aktualizacją 9.11. Możecie to zrobić tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
kap3r

Tylko jedna wygrana w ESEA MDL. Czy dziś AGO poprawi swój bilans?

Jeszcze pół roku temu AGO Esports rywalizowało w ESL Pro League. Od dwóch sezonów jednak popularne Jastrzębie przebywają już jednak na drugim poziomie...