STS
fot. Riot Games

Zmiany w Invictus Gaming. Baolan przesunięty na rezerwę

Mistrzowie świata dokonują bardzo istotnej rotacji tuż przed startem drugiego tygodnia letniego splitu League of Legends Pro League. Wang „Baolan” Liu-Yi, wspierający Invictus Gaming, został przeniesiony na ławkę rezerwowych. Jego miejsce zajął występujący dotychczasowy rezerwowy Li-Tan „Lucas” Pan-Ao.

Mimo dobrego występu w wiosennej rundzie rozgrywek LPL włodarze IG zdecydowali się na modyfikację w składzie. Prawdopodobnym powodem wymiany wspierającego jest porażka, jakiej doświadczyła ekipa z Państwa Środka podczas Mid-Season Invitational. Przypomnijmy, że poległa ona w starciu z amerykańskim Team Liquid już w półfinale, a walnie przyczynił się do niej właśnie Baolan. Wiele błędnych decyzji ze strony chińskiego gracza najpewniej spowodowało, że to właśnie on został uznany za najsłabsze na ten moment ogniwo.

Jego zastępce, Lucasa, czeka nie lada wyzwanie. Młody gracz do tej pory występował jedynie w Invictus Gaming Young czyli akademii IG. Będzie to dla niego pierwszy występ w jednej z najmocniejszych lig na świecie. Już dzisiaj przyjdzie mu bronić barw swojego zespołu w starciu z Dominus Esports.

Tak po dzisiejszych zmianach prezentuje się skład Invictus Gaming:

Kang „TheShy” Seung-lok Lee „Duke” Ho-seong
Gao „Ning” Zhen-Ning Liu „Mlxg” Shi-Yu
Song „Rookie” Eui-jin
Yu „JackeyLove” Wen-Bo Chen „West” Long
Li-Tan „Lucas” Pan-Ao Wang „Baolan” Liu-Yi
Kim „Karam” Ga-ram
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GGS, C9 i OpTic na czele tabeli po pierwszej kolejce LCS. Liquid zatrzymane przez Echo Fox

Minionej nocy rozstrzygnięte zostały ostatnie pojedynki w ramach inauguracyjnej kolejki League of Legends Championship Series 2019 Summer Split. Ostat...