fot. ESL/Joe Brady

Drużyna Polaka poznała rywali w Rainbow Six Pro League

Wielkimi krokami zbliża się dziesiąty sezon Rainbow Six Pro League. Sezon szczególny, bo udział w nim weźmie Polak – Szymon „Saves” Kamieniak. Jego ekipa, która niedawno trafiła pod skrzydła Natus Vincere, w swoim debiutanckim sezonie spróbuje uniknąć spadku, a może nawet powalczy o coś więcej? Tego jeszcze nie wiemy.

Wiemy natomiast z kim i kiedy Saves i spółka się zmierzą. Organizatorzy rozgrywek zaprezentowali bowiem dokładny terminarz pierwszej połowy rozgrywek. Na inaugurację Na`Vi podejmie PENTĘ, która w poprzedniej edycji Pro Ligi spisywała się dość przeciętnie, ale mimo to nie zdecydowała się na żadne roszady kadrowe. Ciekawie będzie też 24 czerwca oraz 15 lipca, gdyż wtedy drużyna Kamieniaka zagra odpowiednio z G2 Esports oraz obrońcami mistrzowskiego tytułu z Teamu Empire.

Dokładny harmonogram Na`Vi prezentuje się następująco:

17 czerwca

18:00 Natus Vincere vs PENTA BO1

21 czerwca

21:45 Natus Vincere vs Team Vitality BO1

24 czerwca

21:45 Natus Vincere vs G2 Esports BO1

28 czerwca

21:45 Natus Vincere vs mousesports BO1

12 lipca

18:00 Natus Vincere vs LeStream Esport BO1

15 lipca

19:15 Natus Vincere vs Team Empire BO1

22 lipca

18:00 Natus Vincere vs Chaos Esports Club BO1

10. sezon Rainbow Six Pro League startuje już 17 czerwca. Faza online potrwa do 7 października i po jej zakończeniu poznamy dwie drużyny, które w listopadzie wezmą udział w lanowych finałach rozgrywek w japońskim Tokoname.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Druga kolejka LCS za nami. OpTic Gaming samodzielnym liderem zestawienia

Drugi tydzień League of Legends Championship Series jest już historią. W nocy zakończyły się ostatnie pojedynki w ramach drugiej kolejki północnoamery...