Przy okazji niedawnych finałów ESL Mistrzostw Polski gracze Aristocracy zapewniali, że niedługo powinniśmy otrzymać potwierdzenie na temat ich nowej organizacji. I chociaż nic oficjalnie nie zostało jeszcze potwierdzone, to Jarek "DeKay" Lewis dotarł do informacji sugerujących, gdzie ostatecznie trafią Wiktor "TaZ" Wojtas i spółka.

Triumfatorzy ESL MP mieliby zasilić zupełnie nową organizację, której nazwa nie jest jeszcze znana. DeKay twierdzi jednak, że miałby za nią stać dobrze znany na krajowej scenie Robert Gryn. Polski biznesmen działa w esporcie już od dłuższego czasu m.in. za sprawą swojej formacji, Codewise Unicorns. Niedawno stworzył też ERROR 404 by Codewise Gaming, którą mogliśmy oglądać w sygnowanych przez ESL polskich mistrzostwach. Niemniej nie wiadomo, czy w przypadku faktycznego nawiązania współpracy z Grynem, Aristocracy przejęłoby którąś z wyżej wspomnianych nazw.

Przypomnijmy, że zespół TaZa pozostaje bez organizacji od połowy maja, gdy to niespodziewanie rozstał się ze stworzonym zaledwie kilka miesięcy wcześniej devils.one. Od tego czasu rodzima piątka, mimo braku stałego domu, radziła sobie nieźle, czego efektem był m.in. bardzo dobry występ w ESL Pro League i zapewnienie sobie miejsca w kolejnym sezonie. Warto też nadmienić, że już w ten weekend Polacy pojawią się w Szwecji, by tam wziąć udział w DreamHack Open Summer 2019.

Obecny skład Aristocracy prezentuje się następująco:

  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Paweł „dycha” Dycha – testy
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener