PUBG Mobile świętuje kolejny sukces – gra ma już 50 milionów aktywnych użytkowników

Tencent Games, wydawca PUBG Mobile niewątpliwie ma powody do zadowolenia. W tym tygodniu mobilna wersja PlayerUnknown’s Battlegrounds otrzymała aktualizację do zawartości gry. Przy okazji jej ujawnienia twórcy podzielili się także informacjami dotyczącymi statystyk na temat swojej produkcji. I trzeba przyznać – liczby robią wrażenie.

Równie dobre wrażenie sprawia sama aktualizacja. PUBG Mobile otrzymało zupełnie nową zawartość. Jedną z świeżo wprowadzonych zmian jest tryb Team Deathmatch, gdzie dwie drużyny po cztery osoby walczą o wygraną. Celem jest jak najszybsze osiągnięcie progu 40 zabitych rywali. Dodano także m.in. szereg usprawnień do gry, nowe osiągnięcia czy osobne ustawienia dla trybów FPP oraz TPP.

Autorzy podali także do publicznej wiadomości, że grę pobrano ponad 400 milionów razy. Ponadto do PUBG Mobile codziennie loguje się 50 milionów użytkowników i to z wyłączeniem graczy z Chin. Jest to spory skok popularności w stosunku do informacji z grudnia 2018, kiedy to gra posiadała ponad 200 milionów pobrań.

PUBG Mobile jest grą wydaną w 2018 roku. Od tamtego czasu zdążyła umocnić swoją pozycję na rynku, stając się jedną z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, przeganiając zarazem liczbą graczy chociażby PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsole oraz komputery.

Pełną listę zmian, które pojawiły się wraz z aktualizacją można znaleźć pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Byli gracze Codewise Unicorns łączą siły z teckiem

Jak już wiemy, organizacja Codewise Unicorns przestała istnieć, zaś jej dotychczasowi inwestorzy postanowili rozpocząć współpracę z Aristocracy. Nie o...