STS

Tak wygląda Dust2 przeniesiony na silnik Unreal Engine 4!

W internecie od dłuższego czasu popularne stają się materiały wideo, w których twórcy dokonują czegoś często niebywałego. Mianowicie mowa tutaj o odświeżeniu wizualnym kultowych gier sprzed lat, które przy wykorzystaniu najnowszej technologii potrafią wyglądać jak produkcje świeżo wydane. Trend ten nie ominął także CS:GO, które od 2012 roku znacząco się zestarzało pod względem graficznym, co wielokrotnie zaznaczają fani tego FPS-a.

Francuski YouTuber Quixel, zajmujący się twórczością 3D, a także słynący ze swoich poradników do właśnie tej dziedziny postanowił stworzyć coś, co niejednego fana CS:GO może zachwycić. Autor postanowił, że przeniesie symbol serii Counter-Strike, mapę Dust2 na zupełnie nowy silnik graficzny – Unreal Engine 4, a przy tym zarejestruje przebieg prac i pokaże, jak ciężkim i żmudnym zadaniem jest tego typu przedsięwzięcie.

Z tego filmu możecie się natomiast dowiedzieć więcej o procesie przenoszenia Dusta2 na silniku Unreal Engine 4.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Eternal z Danye w składzie ogrywa Mayhem na koniec drugiego tygodnia OWL

Wygląda na to, że Karol "Danye" Szcześniak już na dobre wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Paris Eternal. Polski DPS po raz kolejny rozegr...