NoChance to ekipa, która oficjalnie narodziła się w grudniu ubiegłego roku. Od tego czasu minęło już sześć miesięcy, a mimo to nadal nie udało jej się znaleźć organizacji. Niewykluczone jednak, że już niedługo zyska ona wreszcie wsparcie nowego pracodawcy.

Jak bowiem twierdzi neL, znany ze współpracy z Flickshot oraz VPEsports dziennikarz, ekipa Mikaila "Maikelelego" Billa ma obecnie prowadzić zaawansowane negocjacje z Teamem Heretics. Hiszpańska organizacja na scenie CS:GO obecna jest od 2017 roku, ale jak dotychczas nie wypłynęła ona poza region Półwyspu Iberyjskiego i ewentualne zakontraktowanie NoChance byłoby szansą, by wreszcie zaprezentować swoją markę szerszemu gronu. Niemniej nic nie jest jeszcze ustalone, gdyż, jak podaje neL, zainteresowanie NoC wyrażają także inne formacje, toteż na ostateczne decyzje przyjdzie nam zapewne jeszcze poczekać.

Sporym atutem NoChance jest na pewno miejsce na zaplanowanym na połowę lipca europejskim Minorze przed StarLadder Major Berlin 2019. Przypomnijmy, że Maikelele i spółka na berliński turniej dostali się dzięki udanemu występowi w zamkniętych eliminacjach, podczas których pokonali Windigo Gaming oraz Heroic.