Było AGO Esports, Virtus.pro i x-kom team. Teraz pora na Aristocracy. Wiktor "TaZ" Wojtas i spółka rozpoczynają zmagania w play-offach UCC Summer Smash i już dziś Polacy będą mieli okazję zmierzyć się z pogromcami VP w inauguracyjnym meczu – Chaos Esports Club.

Aristocracy vs Chaos Esports Club
12:55 (BO3)

Arcy, podobnie jak AGO, mogło liczyć na bezpośrednie zaproszenie do fazy pucharowej. To oznaczało, że najwyżej notowana polska piątka uniknęła pojedynku w rundzie otwarcia i do rywalizacji przystąpiła od ćwierćfinału górnej drabinki. Na drodze Karol "rallen" Rodowicz i kompanów stanie 42. formacja rankingu HLTV, z którą gracze znad Wisły znają się dobrze ze spotkań w turniejach internetowych czy też z kwalifikacji do międzynarodowych zawodów. Chaos całkiem nieźle pokazało się w trakcie fazy zasadniczej ESEA Mountain Dew League, ale gdy przyszło do pierwszego meczu w play-offach, Szwedom powinęła się noga już na pierwszej przeszkodzie. Teraz ewentualna porażka nie będzie oznaczać jednak eliminacji, ale znacząco utrudni drogę jednej z ekip do wielkiego finału UCC Summer Smash.

Transmisję w języku polskim z tego pojedynku przeprowadzi KXN Studio. W puli nagród turnieju znajduje się 30 tysięcy dolarów, z czego 18 trafi na konto zwycięskiej formacji.