fot. ESL/Joe Brady

G2 kolejnym rywalem drużyny Polaka w Rainbow Six Pro League

Za Natus Vincere dość przeciętne dwie kolejki w Rainbow Six: Siege Pro League. Drużyna, której członkiem jest Szymon „Saves” Kamieniak, na inaugurację pokonała co prawda PENTĘ, ale kilka dni później poległa w starciu z Teamem Vitality. A dziś wcale łatwo o kolejne punkty nie będzie.

Naprzeciwko Na`Vi stanie bowiem G2 Esports, czyli prawdopodobnie najmocniejsza drużyna na świecie, która w ostatnich miesiącach wygrała każdego lana, na którym przyszło jej wystąpić. Niemniej należy pamiętać, że dopiero co wymieniła ona zawodnika, wprowadzając do składu pozyskanego z LeStream Esport Aleksiego „UUNO” Työppönena. Międzynarodowy zespół dopiero zgrywa się więc z nowym nabytkiem i ten brak porozumienia w ubiegłym tygodniu wykorzystał Chaos Esports Club, który ograł G2 7:4. Teraz Saves i spółka spróbują powtórzyć ten wyczyn, nie da się jednak ukryć, że w teorii ich szanse na zwycięstwo nie są zbyt duże.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

24 czerwca
18:00 Team Empire vs Chaos Esports Club BO1
19:15 LeStream Esport vs Team Vitality BO1
20:30 mousesports vs PENTA BO1
21:45 G2 Esports vs Natus Vincere BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Przypomnijmy, że zmagania w ramach europejskiej dywizji Pro League Season 10 potrwają do 7 października – wtedy też poznamy dwa zespoły, które awansują na lanowe finały w japońskim mieście Tokoname.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Roster lock na Majorze coraz bliżej. Kto jeszcze nie skompletował składu?

Wielkimi krokami zbliża się ten dzień – roster lock! Wtedy już nie będzie odwrotu, a skład, który zgłosimy, będzie musiał nam służyć przez całego Majo...