Poniedziałkowe pojedynki na międzynarodowej arenie z udziałem Polaków zakończone, a my mamy dla was dobre wieści. Nasi rodacy pojawili się dziś na serwerze w ramach dwóch spotkań i sięgnęli po dwie wygrane. Warto jednak zauważyć, iż AGO Esports ograć musiało rodzimy x-kom team.

Najpierw na placu boju stanęło jednak Aristocracy, które kontynuuje udaną kampanię w ramach LOOT.BET Smack My Beach Cup. Po wczorajszym triumfie nad Vega Squadron podopieczni Mariusza "Loorda" Cybulskiego dziś podjęli kolejny zespół z regionu CIS – Unique Team. To właśnie gracze zza naszej wschodniej granicy rozpoczęli mecz od wygranej na Mirage'u, lecz na odpowiedź Arcy nie trzeba było długo czekać. Po wyrównanej walce Overpass padł łupem nadwiślańskiej formacji, która na Trainie już bardzo pewnie dokończyła dzieła zniszczenia, meldując się w play-offach tego internetowego turnieju.

Awans do fazy pucharowej GameAgents League Season 3 wywalczyło sobie natomiast AGO Esports. W ostatniej rundzie systemu szwajcarskiego Jastrzębie stanęły w szranki z x-komem. Batalia rozgrywana była w trybie BO1, który dziś faworyzował skład świetnie dysponowanego Kacpra "kap3ra" Słomy. Piątka 23-latka po przeciętnym starcie meczu zgarnęła aż czternaście oczek z rzędu, triumfując ostatecznie 16:5.

Tak wyglądają dokładne rezultaty dzisiejszych gier:

24 czerwca
12:00 Aristocracy 2:1 Unique Team
Mirage 12:16
Overpass 16:13
Train 16:6
19:00 AGO Esports 16:5 x-kom team
Dust2