Niedawna porażka z Chaos Esports Club w znacznym stopniu skomplikowała sytuację Aristocracy. Triumfatorzy ESL Mistrzostw Polski nie mogą bowiem pozwolić sobie już na żaden błąd, jeżeli nadal myślą o wygranej w UCC Summer Smash. Czy im się to uda? Cóż, pierwszy sprawdzian już dziś.

Aristocracy vs Winstrike Team
12:55 (BO3)

Naprzeciwko podopiecznych Mariusza "Loorda" Cybulskiego stanie Winstrike Team, który od czasu ostatnich roszad personalnych nie zachwyca. Efektem tego był m.in. brak awansu na Minora CIS, który w ogromnym stopniu ograniczył liczbę imprez, na jakich ekipa Ioanna "Edwarda" Sukharieva może się pokazać. Dlatego też UCC Summer Smash jest dla niej tak ważne, chociaż należy pamiętać, że i ona jest o krok od eliminacji w związku z porażką z Tricked Esport w pierwszej rundzie play-offów. A dziś na pewno nie będzie łatwiej, tym bardziej że Arcy w ostatnich dniach poradziło sobie już innymi formacjami z Europy Wschodniej, Vega Squadronem oraz Unique Teamem, i zapewne ma ochotę na ustrzelenie swoistego hat-tricka.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Aristocracy a Winstrike Teamem obejrzeć będzie można na kanale KXN Studio na Twitchu.