Ostatnim trenerem Complexity Gaming był Ronald "Rambo" Kim, który z ekipą rozstał się pod koniec ubiegłego roku. Od tego czasu formacja prowadzi nieustanne poszukiwania nowego szkoleniowca, z konieczności korzystając z pomocy Matta "Wardena" Dickensa, który formalnie jest przecież analitykiem.

Dotychczas nie udało się nikogo znaleźć, ale niewykluczone, że wkrótce się to zmieni. Jak bowiem podaje serwis Dust2.us, niedługo angaż w coL otrzymać może Jamie "keita" Hall. I doniesienia te nie są bezzasadne, bo minionej nocy podczas eliminacji do Intel Extreme Masters Chicago 2019 to właśnie Brytyjczyk przebywał z zawodnikami na serwerze. Co prawda zespół nie spisał się zbyt dobrze i poległ w półfinale z Teamem Envy. Wygląda jednak na to, że fakt ten nie zniechęcił włodarzy, bo ci mają obecnie prowadzić z keitą negocjacje na temat jego potencjalnego angażu jeszcze przed StarLadder Major Berlin 2019.

26-letni Hall to były zawodnik m.in. FMESPORTS oraz Reason Gaming, jednak w połowie 2017 roku rozpoczął swoją karierę szkoleniową, obejmując stery Method. Niemniej największe sukcesy odnosił wraz z Epsilon Esports, które pod jego wodzą sięgnęło po triumf w ESL Premiership Spring 2018 oraz stanęło na najniższym stopniu podium ESL Pro European Championship 2018. Ostatnimi czasy Brytyjczyk związany był natomiast z Chaos Esports Club. Ponadto pełnił też funkcję obserwatora na turniejach organizowanych przez FACEIT, w tym chociażby na Majorze w 2018 roku.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Complexity Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Rory „dephh” Jackson
  • Shahzeeb „ShahZaM” Khan
  • Ricardo „Rickeh” Mulholland
  • Hunter „Sick” Mims
  • Owen „oBo” Schlatter
  • Jamie "keita" Hall – trener