Zapowiedziano esportowe reality show w Stanach Zjednoczonych!

Programy typu reality show w świecie sportów elektronicznych nie są jeszcze popularnym zjawiskiem, wszak tego rodzaju inicjatywy możemy policzyć na palcach dwóch rąk. Ten stan rzeczy chce zmienić Peach Maria Productions, które zapowiedziało start nowego show z udziałem graczy amatorów.

Program będzie nagrywany w specjalnym, naszpikowanym sprzętem wideo oraz audio domu w Atlancie i wystartuje pod koniec przyszłego miesiąca. Grupa około czterdziestu graczy będzie rywalizowała nie tylko o główną nagrodę pieniężną w postaci 100 tysięcy dolarów, ale również o sprzęt gamingowy oraz oprogramowanie. Dodatkowo zwycięzca otrzyma roczne zatrudnienie jako ambasador, który będzie podróżował po świecie i odwiedzał imprezy esportowe na najwyższym poziomie.

– Czy jesz, śpisz i oddychasz esportem? Czy pasjonujesz się wszystkim, co związane z graniem – od Smite’a i Mario Kart, po Madden i Rocket League? Czy jesteś amatorem, który jest zainteresowany zaprezentowaniem swojej energicznej i charyzmatycznej osobowości, walcząc jednocześnie o możliwość zamienienia zwykłego grania w karierę? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to masz szczęście! – tak do uczestnictwa w show zachęcają jego twórcy.

Wiemy natomiast, że w programie może wziąć udział każda osoba, która mieszka w Stanach Zjednoczonych lub jest obywatelem tego państwa, jest pomiędzy osiemnastym a pięćdziesiątym rokiem życia, wyraża chęć wprowadzenia się do domu na okres do 35 dni oraz, co najważniejsze, nie ma żadnego doświadczenia z profesjonalnym graniem. Termin zapisów upływa 19 lipca o północy, zaś swoje zgłoszenie do programu można przesłać za pomocą specjalnego formularza. 

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO rozstaje się z trójką zawodników!

Zmiany w AGO Esports wisiały w powietrzu już od dłuższego czasu, ale chyba nikt nie spodziewał się, iż z nadwiślańską organizacją pożegna się aż trzec...