Faza pucharowa UCC Summer Smash powoli wkracza w decydujący etap, a w grze o końcowy triumf liczą się już tylko dwie polskie ekipy. Jedną z nich jest Aristocracy, które w drugiej rundzie drabinki przegranych dziś podejmie NoChance.

NoChance vs Aristocracy
14:55 (BO3)

Międzynarodowy zespół przebywa obecnie na bootcampie w szwedzkim Malmö, w trakcie którego przygotowuje się do zbliżającego się wielkimi krokami europejskiego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019. Trzeba jednak przyznać, iż Mikail "Maikelele" Bill wraz z kolegami w ostatnich dniach nie rozgrywali praktycznie żadnych oficjalnych spotkań, zatem ich aktualna dyspozycja to spora niewiadoma.

Aristocracy z kolei ma za sobą nieudany występ na finałach lanowych Polskiej Ligi Esportowej Wiosna 2019. Nieudany, bo tak trzeba przecież podsumować porażkę tego zespołu z Virtus.pro w wielkim finale krajowych rozgrywek. Mimo tej wpadki podopieczni Mariusza "Loorda" Cybulskiego dalej są jednak uznawani za najlepszą obecnie polską formację, więc i w dzisiejszej batalii na pewno nie można z góry skazywać ich na niepowodzenie.

Anglojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy NoChance a Aristocracy obejrzeć będzie można na kanale UCC na Twitchu. Wygrany tego pojedynku w kolejnej rundzie podejmie Illuminar Gaming. W puli nagród UCC Summer Smash znajduje się 30 tysięcy dolarów.