Together Esports rozszerza swoją działalność o kolejną dywizję. Do zatrudnionych już wcześniej ekip Counter-Strike'a: Global Offensive oraz Fortnite'a dołącza bowiem zespół League of Legends, który dotychczas występował pod nazwą Katastrofa Awionetki. Cel? Oczywiście awans do Ultraligi.

W zespole nie brakuje zawodników z doświadczeniem. Wystarczy tutaj wspomnieć chociażby o Patryku "Kermysie" Wojewódzkim, który na swoim koncie ma wicemistrzostwo Włoch oraz trzecie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski. Nie zabraknie także Szymona "Rektiva" Rybki, który wraz z PRIDE znalazł się tuż za podium pierwszego sezonu Ultraligi. Także pozostała trójka nowo przybyłych miała już okazję w większym lub mniejszym stopniu rywalizować w głównej lidze LoL-a w kraju. Razem z nimi do Together zawitał również Sebastian “Juvenis” Winowski, który nadal pełnić będzie rolę menadżera drużyny.

Złapała nas organizacja, która przedstawiła ciekawe warunki współpracy, które oczywiście zaakceptowaliśmy. Niezmiernie się cieszę, że będę mógł pracować w gronie fantastycznych ludzi, jak i graczy. Nasz triumf nadchodzi, czuję to. Ja i moi chłopcy zrobimy wielkie rzeczy, Together! – przyznał Kermys w oficjalnym oświadczeniu. – Pracowaliśmy nad tym kilka miesięcy i dziś z uśmiechem na ustach możemy patrzeć na finalny efekt. Nasze cele na najbliższe miesiące są jasne – przejść przez otwarte kwalifikacje, znaleźć się w turnieju promocyjnym, aby ostatecznie wywalczyć miejsce na następny sezon Ultraligi – to z kolei słowa Kamila “Chudego” Chudzika, głównego menadżera Together.

Tak prezentuje się skład Together Esports:

Bartosz "Sater" Szabliński
Patryk "Kermys" Wojewódzki
Szymon "Rektiv" Rybka
Paweł "Crykee" Stępień
Jakub "kubYD" Grobelny