fot. materiały prasowe

Już w najbliższy weekend Cracow Game Days 2019

Od 19 do 21 lipca w Krakowie znowu zapanuje szał elektronicznej rozrywki. To właśnie wtedy odbędzie się bowiem organizowana przez agencję CFA trzecia edycja targów Cracow Game Days. Impreza potrwa aż trzy dni, więc wszyscy zainteresowani powinni zarezerwować sobie sporo czasu i już teraz kierować się do Kraków EXPO, gdzie całość będzie mieć miejsce.

Wszystko zacznie się w piątek – to właśnie wtedy od godziny 19:00 oglądać będzie można pokaz Game Days Show. Spektakl ten poprowadzony zostanie w języku angielskim i będzie dla różnego rodzaju deweloperów i wydawców, by zaprezentować swoje produkcje szerszej publiczności. Tym bardziej że przyglądać się GDS będą mogły także osoby nieznajdujące się w Krakowie. Wszystko dzięki transmisji w serwisie Twitch, która prowadzoana będzie pod tym adresem.

Sobota to z kolei prowadzony przez Aleksandrę „Shappi” Torę pokaz cosplay, w którym udział mogą wziąć wszyscy chętni i to niezależnie od tego, czy swój strój kupili, czy też zrobili własnoręcznie. Uprzednio trzeba jednak zgłosić chęć wystąpienia na pokazie poprzez adres mailowy [email protected]. Nagrodą będzie zestaw gadżetów oraz bilet wstępu na cały weekend. W międzyczasie po ternie imprezy poruszać się będą również redaktorzy TVgry, których będzie można spotkać między godziną 14:00 a 18:00.

A co ponadto? Wiele innych atrakcji, w tym m.in. turnieje League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive oraz Mount & Blade: Warband. Dodatkowo przygotowano wiele różnorakich stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie: strefa retro, strefa free2play czy też strefa wystawców, na której pojawią się chociażby Nintendo, COBI i OnePoster. Wszyscy, którą chcą wziąć udział w Cracow Game Days 2019, nadal mogą nabyć bilety w dwóch wariantach – VIP Day na piątek oraz Weekend Pass na sobotę oraz niedzielę. Więcej informacji na temat wejściówek oraz samego eventu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NRG o krok od Majora po zwycięstwie nad FURIĄ

NRG Esports potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa, by zapewnić sobie awans na StarLadder Major Berlin 2019. Zespół z Ameryki Północnej w pierwszym p...