fot. materiały prasowe

Sharkoon SKILLER SGM3 – czas uwolnić się od kabli

Mysz dla gracza powinna być w stanie zapewnić maksymalną swobodę ruchów oraz precyzję. Nowa myszka od Rekinów zachwyca nie tylko swoim stylem, ale także technologią.

SKILLER SGM3 z myślą o komforcie użytkowników może być obsługiwana przewodowo lub bezprzewodowo za pomocą technologii 2,4 GHz. Została wyposażona w częstotliwość odświeżania 1000 Hz. Posiada także czujnik optyczny o maksymalnej rozdzielczości do 6000 DPI. Sprawia to, że nie ma ona ograniczeń w esporcie. Do tego dochodzi opcjonalne oprogramowanie do gier o wysokiej wydajności, które daje pełne dostosowanie prędkości, poziomów DPI, konfiguracji przycisków i makr.

Dodatkowym plusem tego gryzonia są gumowane powierzchnie boczne i siedem guzików, które ułatwiają obsługę i operowanie. Pracuję ona efektywnie z zachowaniem najwyższej ergonomii, dzięki czemu redukuje napięcie w dłoni i palcach podczas długich sesji. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym graczem, czy amatorskim fanem komputerowych rozgrywek, ten sprzęt sprawi, że gra będzie czystą przyjemnością.

Wizualnie zachwyca swoją konstrukcją, a podświetlane logo SKILLER na górze SKILLER SGM3 daje jej dodatkową nutę rozróżnienia oraz wskazuje wybrany poziom DPI i ostrzega, gdy poziom naładowania baterii jest niski. Ciekawą opcją jest to, że ma wbudowany akumulator litowo-jonowy i może być ładowana bezprzewodowo lub podczas odtwarzania przez USB.

Użytkownicy, którzy nie chcą wydawać sporej gotówki, a chcą posiadać mysz, która da im nie tylko większą swobodę ruchów, ale także zachowa funkcje niezbędne dla każdego miłośnika gier – SKILLER SGM3 będzie doskonałym rozwiązaniem.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Woolite Rogue, LEC 2019 Summer Split

Woolite wraca do głównego składu Rogue!

Tydzień temu dotarła do nas informacja o tym, że dotychczasowy marksman Rogue, Paweł "Woolite" Pruski, zostaje przesunięty na rezerwę, a jego miejsce...