fot. Pittsburgh Knights

Wiz Khalifa łączy siły z Pittsburgh Knights

Obecność osób związanych z branżą muzyczną w esporcie nie jest już niczym szczególnym. Dla przykładu, w październiku ubiegłego roku współwłaścicielami 100 Thieves zostali Drake oraz Scooter Braun, a jeszcze wcześniej w Rogue zainwestował zespół Imagine Dragons. Teraz ich śladami poszedł znany amerykański raper Wiz Khalifa, który rozpoczął współpracę z Pittsburgh Knights.

Pochodzący właśnie z Pittsburgha Khalifa stanie się strategicznym partnerem Rycerzy, którzy mają skorzystać z jego wiedzy dotyczącej marketingu, wydarzeń na żywo i szeroko pojętej rozrywki. Na ten moment założona w 2017 roku organizacja posiada w swoich szeregach kilka dywizji esportowych, które rywalizują w mniej lub bardziej popularnych tytułach. Mowa chociażby o Apex Legends, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, Smite czy Paladins. Pod koniec 2018 roku Pittsburgh Knights otrzymało wsparcie ze strony sześciokrotnych zwycięzców Super Bowl, drużyny Pittsburgh Steelers.

Wiz z pewnością jest wizjonerem. Zawsze jest o krok przed resztą, jest kreatywny oraz obrotny. Podziwiamy go i jego współpracowników za ich etykę pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy powitać go w rodzinie Knights – nie krył radości James O’Connor, współzałożyciel organizacji.

Wspaniale jest współpracować razem z Pittsburgh Steelers przy tym niezwykłym przedsięwzięciu. Jako że wywodzę się z Pittsburgha, miasta, które jest znane ze zdobywania trofeów, jestem niezwykle podekscytowany, że mogę być częścią tej historii i stworzyć kolejną zwycięską ekipę dla tego miasta – zapowiedział raper.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

O niespodziance nawet nie ma mowy. G2 Esports miażdży EXCEL w LEC

Bez niespodzianki w meczu G2 Esports z EXCEL. Zespół Marcina "Jankosa" Jankowskiego pokonał EXCEL i zapisał na koncie ósmą wygraną w LEC 2019 Summer S...