fot. twitter.com/TRITONRacing

Rusza iRacing Spa 24. Na torze DV1 TRITON Racing oraz kierowcy F1

Kilka tygodni temu devils.one niespodziewanie złączyło siły z TRITON Racing, wkraczając tym samym na scenę gier symulujących sporty motorowe. Reprezentanci rodzimej organizacji od tej pory już kilka razy zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony, lecz dziś czeka ich kolejne wyzwanie. Przed nami iRacing Spa 24, czyli 24-godzinny wyścig organizowany na wirtualnym torze Spa-Francorchamps.

Kogo DV1 TRITON Racing wystawi do rywalizacji? Na jezdnię wyjadą między innymi Marcin Skrzypczak i Wiktor Smolarczyk, czyli zawodnicy, którzy w przeszłości już dwukrotnie mieli okazję stanąć na podium belgijskich zmagań. Oprócz nich na udział w zawodach liczyć mogą także Jan Wiechowski oraz Dominik Blajer, a zespół zapowiada, iż być może skorzysta z tajnej broni w postaci jeszcze jednego gracza. Co ciekawe, Polacy zmierzą się nie tylko z innymi simracerami, ale także ze świetnymi kierowcami na co dzień występującymi na prawdziwych arenach. Na torze pod banderą Teamu Redline PRT pojawią się bowiem między innymi Max Verstappen i Lando Norris doskonale znani nam z Formuły 1. Warto wspomnieć, iż Holender pod koniec czerwca okazał się najlepszy w Grand Prix Austrii.

Początek zawodów zaplanowano na 15:30, a oficjalną transmisję śledzić będzie można tutaj. Samo DV1 TRITON Racing będzie natomiast na bieżąco informować o swoich poczynaniach za pomocą Twittera.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izayaki zamienia Los Angeles Valiant na Shanghai Dragons

W Overwatch League doszło do kolejnego wewnętrznego transferu. Tym razem dotyczy on Min-chula "Izayakiego" Kima, który zakończył swoją ponad roczną pr...