Kilka dni temu gracze Actina PACT mogli świętować powrót do ESEA Mountain Dew League. Wiele jednak wskazuje, że włodarze tej organizacji postanowili powtórzyć manewr x-kom teamu sprzed kilku miesięcy i tuż po awansie na drugi poziom rozgrywkowy dokonać zmian w składzie.

Według użytkownika polish leaks, który opublikował swoje informacji na Twitterze, ofiarami tychże zmian mieliby być Patryk "Sidney" Korab oraz Piotr "morelz" Taterka. Ten pierwszy trafił pod skrzydła PACT w styczniu tego roku, wcześniej zaliczając całkiem udaną przygodę z MIKSTURĄ. Drugi natomiast członkiem zespołu został oficjalnie w maju, chociaż już od kwietnia wspierał go w roli zmiennika. Obaj gracze pomogli drużynie m.in. dotrzeć do półfinału ESL Mistrzostw Polski oraz, co zostało wspomniane już we wstępie, dostać się do upragnionego MDL-a, do którego udało się awansować poprzez zwycięstwo w ESEA Advanced.

Jak udało się ustalić naszej redakcji, PACT miał już rozpocząć testy potencjalnych następców wyżej wymienionej dwójki. W gronie kandydatów znaleźli się chociażby Olek "hades" Miskiewicz, Krzysztof "Goofy" Górski oraz Grzegorz "jedqr" Jędras, niemniej nie wiadomo, czy ktokolwiek z nich faktycznie koniec końców znajdzie się w składzie. Tym bardziej że hades i jedqr byli już niedawno sprawdzani także przez x-kom AGO, a i w kontekście Goofy'ego pojawiały się niepotwierdzone jeszcze plotki, że w najbliższym czasie może on znaleźć się na celowniku Jastrzębi.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład Actina PACT będzie prezentować się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Adrian „IMD” Pieper – trener