Swego czasu Quantum Bellator Fire było jedną z największych niespodzianek ostatnich lat. Mało komu znana ekipa nie tylko awansowała na Majora, ale nawet zapewniła sobie status Legendy! Niemniej później, już po przenosinach pod skrzydła Winstrike Teamu, nie było tak dobrze, dlatego też w składzie zaczęły się kolejneGregory "balblna" Oleinick  roszady.

Ich ofiarami padli m.in. Gregory "balblna" Oleinick oraz Nikita "waterfaLLZ" Matveyev, którym pod koniec ubiegłego roku podziękowano za współpracę. Kilka miesięcy później posadę stracił także trener zespołu, Dmitry “iksou” Mikhaylichenko. Teraz cała ta trójka spotyka się jednak ponownie pod banderą EXTREMUM, nowej organizacji z Europy Wschodniej. Skład ekipy stanowić będzie jednak mieszankę doświadczenia i młodości, dlatego też wraz z waterfaLLZEM i balblną występować trzech młodych graczy w wieku od 18 do 20, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na profesjonalnej scenie.

Przywitajcie nową markę Counter-Strike: Globall Offensive, którą chcemy wam zaprezentować – EXTREMUM – ogłosił w oficjalnym komunikacie Kanstantsin Darashchonak, dyrektor kreatywny organizacji. – Nie chodzi nam jednak tylko o CS:GO. Nie chodzi nam również tylko o esport. Nie chcemy być najlepszą esportową organizacją. Chcemy być więksi niż cały esport. Jesteśmy młodzi. Jesteśmy świeży. Jesteśmy nową generacją i tworzymy styl. Po co? Po co robimy to wszystko? Odpowiedź jest prosta. Chodzi o dziedzictwo. Jesteśmy EXTREMUM. Jesteśmy stylem. Dołącz do nas. Stań się częścią naszej rodziny – dodał.

Nowy skład EXTREMUM prezentuje się następująco:

  • Nikita "waterfaLLZ" Matveyev
  • Gregory "balblna" Oleinick
  • Aleksey "TaLkeR" Eroshkin
  • Vitaly "vitosh" Orischenko
  • Sergey "airscape" Marochkin
  • Dmitry “iksou” Mikhaylichenko – trener