fot. StarLadder

Luminosity negocjuje powrót chelo?

Brak awansu na StarLadder Major Berlin 2019 najprawdopodobniej spowoduje zmiany kadrowe w Luminosity Gaming. Na liście transferowej formacji miał znaleźć się Henrique „HEN1” Teles, a teraz, według źródeł brazylijskiego Yahoo Esportes, negocjuje ona transfer Marcelo „chelo” Cespedesa.

21-latek aktualnie reprezentuje barwy INTZ eSports, z którym niedawno zakwalifikował się na berlińskiego Majora. Cespedes jest częścią organizacji od końcówki września ubiegłego roku, gdy przejęła ona cały skład grający wcześniej pod nazwą NoTag. Wraz z INTZ zawodnik zajął także czwarte miejsce na amerykańskim Minorze przed Intel Extreme Masters Katowice, jak również, jeszcze w 2018 roku, wystąpił podczas finałów 8. sezonu ESL Pro League. chelo nie jest nikim nowym dla Luminosity, bowiem zanim zdecydował się skorzystać z propozycji Não Tem Como, przywdziewał niebieski trykot przez dobre kilka miesięcy.

Nie zostało jednak powiedziane czyje miejsce w składzie Luminosity miałby zająć Cespedes, ani czy mógłby zostać wymieniony na HEN1EGO. Niemniej jednak po zakończeniu Majora INTZ może znaleźć się w sporych tarapatach, wszak bardzo możliwe, że drużynę opuści również łączony z MIBR-em Vito „kNg” Giuseppe.

Po tym transferze skład Luminosity Gaming prezentowałby się następująco:

  • Gabriel „NEKIZ” Schenato
  • Lucas „steel” Lopes
  • Henrique „HEN1” Teles
  • Ricardo „boltz” Prass
  • João „felps” Vasconcellos – wypożyczony
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Rafael „zakk” Fernandes – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja zawartości Fortnite v10.0 – automatyczny karabin snajperski już dostępny

Tydzień temu zainaugurowany został nowy sezon Fortnite'a. Twórcy najpopularniejszego tytułu battle royale nie spoczywają jednak na laurach i wprowadza...