piratesports traci trenera dywizji LoL-a na dzień przed ćwierćfinałem Ultraligi

Już jutro rozpocznie się faza pucharowa drugiego sezonu Ultraligi. Jako pierwsze o awans do półfinału powalczą AVEZ Esport oraz piratesports. Czeka nas więc starcie na pełnym morzu, choć Piraci przystąpią do walki z Ośmiornicami w osłabieniu.

W jutrzejszym ćwierćfinale piratesports nie poprowadzi bowiem Patryk „Sidewipe” Kaczor, który dotychczas pełnił funkcję głównego trenera. Organizacja poinformowała o pożegnaniu z Sidewipem i choć nie jest napisane wprost, czy ta rozłąka jest tymczasowa, czy też nie, posty piratesports oraz byłego już szkoleniowca jednoznacznie wskazują, że jego powrót nie nastąpi zbyt wcześnie. Nie wiadomo również dokładnie, co jest przyczyną rozstania, jednak tu wystarczy wzmianka, iż są to prywatne kwestie Sidewipe’a.

Dokładnie miesiąc i dzień temu został on przedstawiony jako główny szkoleniowiec formacji. Od tamtego momentu piratesports zdołało wygrać tylko dwa z siedmiu spotkań, jednak wystarczyło to do zajęcia miejsca w play-offach po zwycięstwie w tie-breaku. To właśnie Piraci zostali wybrani przez AVEZ Esport, które miało prawo selekcji swojego rywala dzięki zajęciu trzeciego miejsca podczas fazy zasadniczej. Biorąc pod uwagę nie tylko klasyfikację na koniec rozgrywek ligowych, ale też osłabienie w sztabie szkoleniowym ARR wskazanie faworyta wydaje się jeszcze łatwiejszym zadaniem.

Wszystko jednak rozstrzygnie się jutro o 17:30. To właśnie wtedy rozpocznie się pierwszy ćwierćfinał tej edycji Ultraligi, który podobnie jak pozostałe mecze play-offów zostanie już rozegrany w studio Polsat Games w Warszawie. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących Ultraligi możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe rozpoczyna bootcamp przed berlińskim Majorem

Filip "NEO" Kubski po krótkiej przerwie wraca na Majora! Ale jeszcze nie teraz – przed startem StarLadder Major Berlin 2019 Polaka i jego kolegów z Fa...