fot. EPICENTER

Starcie Virtus.pro z PSG.LGD otworzy play-offy TI 9

Czas na zabawę się skończył – wkraczamy w fazę pucharową The International 2019! We wtorek rozegrane zostaną pierwsze spotkania zarówno w górnej, jak i dolnej części drabinki.

Organizatorzy zdecydowali się na schemat dobrze znany nam z Majorów – najpierw czekają nas bowiem dwa starcia drużyn, które uplasowały się w czołówce swoich grup. Zmagania w ramach głównej części imprezy zainaugurują PSG.LGD oraz Virtus.pro, które mimo podobnych aspiracji pierwszy etap zawodów zakończyły w kompletnie odmiennych nastrojach. Popularne Niedźwiedzie dopiero rzutem na taśmę zapewniły sobie awans do bracketu wygranych, podczas gdy gospodarze okazali się najlepsi w swoim zbiorze. Do drabinki wygranych trafiła też inna ekipa z Państwa Środka – ViCi Gaming zmierzy się z TNC Predator.

Następnie nadejdzie pora na walkę o turniejowy byt. W pierwszej rundzie drabinki przegranych presja będzie ogromna – o dalszym losie ośmiu zespołów rozstrzygną przecież potyczki w trybie BO1. Bez wątpienia najciekawiej zapowiada się batalia między Fnatic i Teamem Liquid – dla obu drużyn porażka na tym etapie rywalizacji będzie sporym rozczarowaniem.

Harmonogram pierwszego dnia play-offów The International 2019 wygląda następująco:

20 sierpnia

1. runda drabinki wygranych

05:00 PSG.LGD vs Virtus.pro
BO3
07:30 ViCi Gaming vs TNC Predator
BO3

1. runda drabinki przegranych

10:30 Alliance vs Royal Never Give Up
BO1
11:30 Fnatic vs Team Liquid
BO1
12:30 Infamous vs Keen Gaming
BO1
13:30 Mineski vs Natus Vincere
BO1

Na spotkanie z udziałem Teamu Secret Michała „Nishy” Jankowskiego poczekać będziemy musieli aż do środy. Pełną rozpiskę gier, a także więcej szczegółowych informacji na temat TI 9, znaleźć można w naszej relacji tekstowej, do której traficie klikając w poniższy baner:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 19 sierpnia 2019

– 1. Aristocracy 6257 pkt mouz – rallen – TaZ – MINISE – dycha – Loord (t) – 2. Virtus.pro 5089 pkt MICHU – snatc...