W trakcie dotychczasowych obserwacji prowadzonych w ramach projektu x-kom AGO przewinęło się już wielu rodzimych zawodników, a dzisiaj organizacja Jakuba Szumielewicza postanowiła zaprosić do niego trzech kolejnych graczy. W tym gronie znaleźli się Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, Patryk "Sidney" Korab oraz Adrian "SAYN" Łączyński.

Z pewnością najbardziej zaskakujący jest wybór Jarząbkowskiego, który po oficjalnym opuszczeniu Virtus.pro w styczniu do tej pory nie znalazł żadnej stałej drużyny. 31-latek nie pozostawał jednak zupełnie bierny na scenie, gdyż wraz ze swoim Youngsters wielokrotnie próbował sił w internetowych kwalifikacjach do dużych imprez oraz innych rozgrywkach online.

Oprócz weterana do gniazda Jastrzębi zawitali także Sidney oraz SAYN. Pierwszy z zawodników niedawno trafił na ławkę rezerwowych Actina PACT, a wcześniej występował także pod banderą Illuminar Gaming. Z kolei SAYN kojarzony jest przede wszystkim z gry w PRIDE – zarówno w akademii, jak i głównym składzie tej formacji.

https://twitter.com/xkomago/status/1163461943769915392

Obserwacje tercetu, podobnie jak w przypadku wcześniejszych graczy, potrwają tydzień. Wcześniej szansę udowodnienia swoich umiejętności otrzymywali m.in. Olek „hades” Miskiewicz, Szymon „Crityourface” Pluta (zrezygnował z projektu na rzecz oferty PACT) oraz Grzegorz „jedqr” Jędras.