fot. ESL/Adela Sznajder

MIBR zgarnia ostatnie zaproszenie na V4 Future Sports Festival

Choć w zamyśle organizatorów V4 Future Sports Festival miało być turniejem przeznaczonym dla drużyn z Grupy Wyszehradzkiej, to rzeczywistość zweryfikowała ich plany. Dziś przepustkę na węgierską imprezę otrzymał bowiem MIBR.

Brazylijczycy przygotowują się obecnie do występu na StarLadder Major Berlin 2019, w którego trakcie myszkę w dłoń tymczasowo weźmie pełniący na co dzień rolę trenera Wilton „zews” Prado. Były szkoleniowiec Teamu Liquid ponownie wypełni bowiem wakat powstały po rozstaniu z Marcelo „coldzerą” Davidem, choć wiele wskazuje na to, iż podczas V4 wróci on już na swoją normalną pozycję. Nieoficjalne doniesienia medialne sugerują bowiem, iż po Majorze MIBR wzmocni Vito „kNg” Giuseppe reprezentujący obecnie INTZ Esports. A czy tak się stanie? Tego dowiemy się zapewne jeszcze przed BLAST Pro Series Moscow 2019, które zaplanowano na weekend poprzedzający V4 Future Sports Festival.

Tym samym znamy już wszystkie ekipy zaproszone na węgierski turniej. Wcześniej organizatorzy potwierdzili udział finalistów poprzedniej odsłony imprezy – Virtus.pro oraz mousesports, do których tym razem dołączy jeszcze Ninjas in Pyjamas. Drugą połowę stawki wyłonią regionalne eliminacje (jedne z nich trwają już w Polsce). V4 Future Sports Festival odbędzie się 21 i 22 września – w puli nagród zawodów znajdzie się 300 tysięcy euro.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MODDII wróci do gry? Szwed na testach w Ancient

Mimo braku awansu na Majora Team Ancient nie składa broni i kontynuuje wspólną grę. Plany Szwedów najwyraźniej są ambitne, bo ci zdecydowali się przep...