fot. ESL/Adam Łakomy

adwokacik zagra o awans do Pinnacle Cup, Illuminar powalczy w finale UCC Summer Smash

Przed zawodnikami Illuminar Gaming kolejny ciężki i ważny dzień, bowiem zagrają dzisiaj w finale UCC Summer Smash, który swoją drogą miał odbyć się już miesiąc temu, jednak decyzją organizatorów został przełożony na odległy od pierwotnego termin. W akcji będziemy mogli również zobaczyć Grzegorza „SZPERA” Dziamałka i jego kompanów, którzy powalczą dziś o awans do ECS Season 8 Europe Pinnacle Cup.

Pierwsze spotkanie z udziałem Polaków będzie miało miejsce o 16:55, gdy Illuminar Gaming zmierzy się w finale UCC Summer Smash z duńskim Tricked. Faworytem tego spotkania są Skandynawowie, którzy zajmują dziewiętnaste miejsce w światowym rankingu HLTV, podczas gdy iHG okupuje pięćdziesiątą trzecią lokatę. Nie wiemy jednak w jakiej formie są Nicolai „HUNDEN” Petersen i spółka, ponieważ od równo trzech tygodni nie rozegrali żadnego oficjalnego. Szanse na sukces Polaków zwiększa fakt, iż ekipa Duńczyków jest osłabiona, ponieważ dwa dni temu Johannes „b0RUP” Borup został przetransferowany do Heroic. Na ten moment nie wiemy, kto uzupełni skład Tricked.

Już o 19:00 będziemy mogli być świadkami kolejnego spotkania miksu występującego pod nazwą adwokacik. Owi zawodnicy po wczorajszym udanym meczu z Illuminar awansowali do kolejnego etapu zmagań w ramach otwartych kwalifikacji do ECS Season 8 Europe Pinnacle Cup. Formacja Piotra „morelza” Taterki podejmie dzisiaj reprezentantów BLUEJAYS, którzy mają za sobą zwycięstwo z Windigo Academy. Jeżeli Polacy pokonają formację Nemanji „sareniiego” Šarenaca, zapewnią sobie miejsce w rozgrywkach ECS Pinnacle Cup.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się w następujący sposób:

22 sierpnia
16:55 Tricked Esport vs Illuminar Gaming BO3 transmisja
19:00 BLUEJAYS vs adwokacik BO3 transmisja
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polskie starcie w kwalifikacjach do ECS na korzyść adwokacika. SZPERO i spółka ogrywają iHG

Za nami spotkanie dwóch polskich drużyn, które starły się w ramach otwartych kwalifikacji do ECS Season 8 Europe Pinnacle Cup. Pojedynek ten został ro...