fot. ESL

keita nowym trenerem Complexity

Complexity Gaming wreszcie może pochwalić się pełnoprawnym szkoleniowcem. Dotychczas funkcję tę z konieczności pełnił menadżer drużyny, Matt „Warden” Dickens, ale to już przeszłość. Teraz stery w drużynie obejmie anonsowany już jakiś czas temu Jamie „keita” Hall.

Brytyjczyk w trakcie swojej kariery współpracował już z Method, Chaos Esports Club oraz Epsilon Esports. Największe sukcesy osiągał z tą ostatnią formacją, którą doprowadził do triumfu w ESL Premiership Spring 2018, a także zajął z nią czwarte miejsce w ESEA Mountain Dew League. O jego przenosinach do Complexity plotkowało się już od jakiegoś czasu, tym bardziej że 26-latek pojawiał się nawet na serwerze z resztą składu. Niemniej dopiero teraz Shahzeb „ShahZaM” Khan w rozmowie z serwisem HLTV potwierdził, iż keita faktycznie został nowym szkoleniowcem Complexity, które już jutro rozegra pierwszy mecz na berlińskim Majorze.

Gdy postanowiliśmy, że dephh zostanie nowym IGL-em, zdecydowaliśmy się również porzucić wszystko, co wypracowaliśmy wcześniej i na nowo wymyślić ten zespół. Nowi ludzie, nowe miejsca, nowy układ na mapach, nowe strategie – przyznał ShahZaM. – To wymaga wielu treningów i dokładnie to robiliśmy. Nie mieliśmy przerwy i kontynuowaliśmy treningi aż do naszego 12-dniowego bootcampu w Niemczech. Bootcamp ten był zresztą jednym z najbardziej produktywnych, jakie miałem dotychczas w Complexity. Sądzę, że spora w tym zasługa naszego trenera, keity. Prowadził on wszystkie dyskusje o naszych mocnych i słabych stronach na mapach oraz pomagał nam skupić się na konkretnych rzeczach, które musieliśmy poprawić. Wydaje mi się, że jesteśmy gotowi na Majora – dodał.

W tej sytuacji skład Complexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Rory „dephh” Jackson
  • Shahzeeb „ShahZaM” Khan
  • Ricardo „Rickeh” Mulholland
  • Hunter „Sick” Mims
  • Owen „oBo” Schlatter
  • Jamie „keita” Hall – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Major na start! Sprawdzamy, co przygotował STS na mecze otwarcia

O tym, że za kilka godzin startuje StarLadder Major Berlin, nie trzeba chyba przypominać żadnemu fanowi Counter-Strike'a. W samo południe planowo wyst...