fot. Astralis Group

Astralis Group z własną drużyną FIFY

Astralis Group nie zwalnia tempa. Nowo powstała spółka najpierw przejęła Astralis i Origen z rąk RFRSH Entertainment, a następnie postanowiła rozszerzyć swoją działalność i otworzyć nową drużynę FIFY.

Skandynawska firma poinformowała o powstaniu Future FC i od razu zaprezentowała pierwszego reprezentanta swojego klubu. Jest nim Fatih „Üstün” Üstün, a więc ćwierćfinalista ostatniego FIFA eWorld Cup. Do tej pory zawodnik reprezentował barwy M10 Esports, czyli zespołu założonego przez profesjonalnego piłkarza Mesuta Özila. Duńczyk pozostanie w szeregach M10 aż do 1 października, bowiem właśnie wtedy wygaśnie jego kontrakt z obecnym pracodawcą i oficjalnie zasili on szeregi Future FC.

Astralis to piękna historia sama w sobie, zarówno jako firma, jak i jako marka. Dzięki Astralis oraz naszej drużynie League of Legends, Origen, Astralis Group stoi na bardzo solidnym gruncie, podejmując kolejne kroki. Naszym celem jest dotarcie do znacznie szerszej publiczności, a FIFA stanowi ku temu świetną okazję – skomentował tę decyzję CEO spółki, Nikolaj Nyholm.

Zakontraktowanie Üstüna można traktować dopiero jako początek wzmocnień Future FC – Astralis Group zapowiedziało bowiem pozyskanie kolejnych graczy do zarządzanej przez siebie ekipy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FURIA i mousesports krok bliżej awansu do kolejnej fazy berlińskiego Majora

Kolejny faworyci berlińskiego Majora nie zawiedli. Mowa tutaj o FURII Esports oraz powracającym na turniej od Valve mousesports, które od zwycięstw za...

>