STS
fot. Wargaming

World of Tanks kolejną grą, która wprowadziła tryb battle royale

Żyjemy w takich czasach, że battle royale to tryb obowiązkowy już niemal dla każdej gry. Swoją odmianę tego formatu zabawy mają przecież m.in. Battlefield V, Counter-Strike: Global Offensive czy nawet… FIFA. Teraz do tego grona dość niespodziewanie dołączyło także World of Tanks. Produkcja studia Wargaming swoją odmianę BR wprowadziła w formie wydarzenia, które nazwała Stalowy […]

Żyjemy w takich czasach, że battle royale to tryb obowiązkowy już niemal dla każdej gry. Swoją odmianę tego formatu zabawy mają przecież m.in. Battlefield V, Counter-Strike: Global Offensive czy nawet… FIFA. Teraz do tego grona dość niespodziewanie dołączyło także World of Tanks.

Produkcja studia Wargaming swoją odmianę BR wprowadziła w formie wydarzenia, które nazwała Stalowy Łowca. Założenia są proste i dość oczywiste – na mapie pojawi się 20 lub 21 graczy, którzy mogą rywalizować zarówno solo, jak i w trzyzespołowych oddziałach. Cel? Powstrzymać atakujących nas z zaskoczenia przeciwników oraz uważać na stale pomniejszający się obszar działań na dedykowanej trybowi mapie Strefa 404. Nie zabraknie także typowych dla battle royali znajdziek, które tutaj będą mieć formę zestawów naprawczych dla czołgów lub też zapasów amunicji. Są też obowiązkowe zrzuty, które pozwolą nam rozwijać i ulepszać sterowaną przez nas maszynę.

Wydarzenie Stalowy Łowca potrwa do 16 września. W jego trakcie zdobywać będzie można różne nagrody, w tym nawet darmowe konto premium. Więcej szczegółów na temat nowego trybu wraz z dokładnym opisem zasad i możliwych do zgarnięcia przedmiotów znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Woolite: Brak presji pozwolił nam zachować jasność umysłu

W miniony piątek Rogue sprawiło bardzo miłą niespodziankę swoim fanom, pewnie pokonując Splyce i tym samym zapewniając sobie awans do drugiej rundy pl...