fot. materiały prasowe

Pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy 4w1 – SteelSeries Arctis 1 Wireless

SteelSeries zaprezentowało dziś nowy model wielokrotnie nagradzanej rodziny słuchawek Arctis – Arctis 1 Wireless. Nowe słuchawki o węższej konstrukcji znanej z przewodowej wersji Arctis 1, zostały dodatkowo wyposażone w niewielki nadajnik USB-C. Gwarantuje on bezstratną jakość dźwięku oraz niskie opóźnienie podczas łączności z Nintendo Switch, PS4, PC czy smartfonami.

Graj w podróży lub w domu

Arctis 1 Wireless to najwyższej klasy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy „4w1”. Poprzez niewielki nadajnik USB-C, nowe słuchawki oferują bezstratną, bezprzewodową technologię SteelSeries 2.4 GHz z ultraniskim opóźnieniem dla platform: Nintendo Switch, PS4, PC oraz Android. Umożliwia to użytkownikom urządzeń przenośnych z systemem Android oraz konsoli Nintendo Switch z łatwością uzyskać taką samą jakość dźwięku jak na konsoli czy komputerze.

Arctis 1 Wireless może także posłużyć jako para stylowych słuchawek do zabrania w podróż, drogę do pracy, szkoły. Dzięki odczepianemu mikrofonowi i eleganckiej, wąskiej konstrukcji, gracze mogą teraz cieszyć się wydajnością wielokrotnie nagradzanej serii Arctis, gdziekolwiek się znajdą. Arctis 1 Wireless wyposażono w mikrofon ClearCast, zapewniający naturalne, czyste brzmienie oraz redukcję szumów, lecz w odróżnieniu od wysuwanych mikrofonów z modeli Arctis 3, 5, 7 i 9X, jest on odczepiany, co pozwala z łatwością przekształcić pełny zestaw słuchawkowy w same słuchawki.

Ciągły rozwój rynku gier na konsole i urządzenia mobilne sprawia, że potrzeby dźwiękowe graczy ulegają ewolucji, a ewolucja ta ma charakter bezprzewodowy – powiedział Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries. – Gracze potrzebują prawdziwie wieloplatformowego zestawu słuchawkowego, który pozwala na łatwe przejście z jednego typu urządzeń na inne. Dokładnie to dostają od nas w słuchawkach Arctis 1 Wireless.

W Arctis 1 Wireless charakterystyczną, opaską pałąka jak z gogli narciarskich, zastąpiono wąską konstrukcją, która dostosowana została do użytku w podróży. Nie rezygnowano przy tym z komfortowych nauszników Airweave ani ze wzmocnionego stalą pałąka, który zapewnia idealne dopasowanie do głowy użytkownika. Arctis 1 Wireless jest jeszcze bardziej uniwersalny za sprawą przewodu 3,5 mm, który umożliwia łatwą łączność z innymi urządzeniami, na przykład kontrolerów do konsoli Xbox.

Arctis 1 Wireless można już nabyć w oficjalnym sklepie internetowym steelseries.com w cenie 520 PLN. Dostępność w sklepach w Polsce przewidziano na połowę września br.

Więcej informacji o Arctis 1 Wireless można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: materiały prasowe

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CEO CR4ZY: Gdyby jakaś organizacja chciała moich graczy, nie odbierałbym im tej szansy

Ostatnie tygodnie to okres, w którym w esporcie ponownie zrobiło się głośno na temat finansowych zaległości. A wszystko przez ogromną aferę z Ninjas i...