fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Zapowiedziano kolejny turniej z cyklu GG.BET Invitational, w puli nagród bilet do Pekinu

Dziś zapowiedziano GG.BET Beijing Invitational, czyli turniej, w którym główną nagrodą będzie zaproszenie na Intel Extreme Masters Beijing 2019. Zawody będą miały miejsce między 16 a 20 września, a o zwycięstwo powalczy osiem różnych z całej Europy.

Heroic i G2 Esports to pierwsze drużyny, które otrzymały zaproszenie na turniej organizowany przez GG.BET oraz Maincast. Bezpośrednie przepustki trafią także do pięciu innych ekip, natomiast ostatni wolny slot zostanie zajęty przez formację, która wygra otwarte eliminacje zaplanowane na najbliższy weekend. By wziąć udział w owych rozgrywkach, należy zgłosić się do nich pod tym linkiem. Zapisy potrwają do 7 września, do godziny 17:00.

Na początku rozgrywek wszystkie ekipy podzielone zostaną na dwa zbiory, w których większość spotkań zostanie przeprowadzona w trybie BO3. Dwie czołowe formacje z każdej grupy wystąpią w tradycyjnych play-offach, a najlepszy zespół koniec końców zapewni sobie udział w IEM Beijing 2019.

Turniej główny odbędzie się w drugim tygodniu listopada – fazę pucharową imprezy gościć będzie Beijing University Students’ Gymnasium. Obecnie znamy dwóch z ośmiu uczestników IEM Beijing – mowa o Astralis oraz Teamie Liquid. Kolejne sloty otrzymają trzy drużyny wytypowane przez organizatorów, zwycięzcy chińskich i azjatyckich eliminacji, a także triumfator GG.BET Invitational. W puli nagród chińskiego wydarzenia znajdzie się ćwierć miliona dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

pasha pomoże uczestnikom OMEN Challenge

Od kilku dni wiemy o wspólnym projekcie HP oraz HLTV, który otrzymał nazwę OMEN Challenge. Całość ma na celu wyłuskanie największych nieznanych jeszcz...