fot. Boston Uprising

Boston Uprising zatrudnia nowego szkoleniowca przed kolejnym sezonem OWL

Mimo że trwa faza play-off Overwatch League, to dla Boston Uprising obecny sezon już się zakończył. Ekipa z Massachusetts wygrała zaledwie osiem z dwudziestu ośmiu rozegranych przez siebie spotkań i zajęła dopiero przedostatnie miejsce. Nic więc dziwnego, że już teraz rozpoczęto budowę składu na kolejny rok.

Pierwszym krokiem na drodze do stworzenia Uprising A.D. 2020 okazało się zatrudnienie nowego szkoleniowca. Tym będzie Vytis „Mineral” Lasaitis, który w przeszłości jako zawodnik związany był m.in. z Luminosity Gaming Loyal oraz Misfits Gaming. Ponadto ma on już na swoim koncie doświadczenie z OWL – między listopadem 2017 a kwietniem 2019 to właśnie on odpowiadał za wyniki odnoszone przez Florida Mayhem, ale ostatecznie zrezygnowano z jego usług z uwagi na niezadowalające rezultaty. Po zwolnieniu Szwed wziął sobie pięć miesięcy wolnego i teraz powraca na scenę, by podjąć się nowego wyzwania.

Jestem bardzo podekscytowany, że po tej krótkiej przerwie będę mógł w 2020 roku powrócić do Overwatch League wraz z Boston Uprising. Zawsze staram się uczyć i stawać lepszym. Jestem pewny, że w Bostonie będę miał odpowiednie warunki, by nadal to robić. Cieszę się, że dano mi taką możliwość. Od początku istnienia ligi zespół zaliczył wiele wzlotów i upadków, ja jednak dam z siebie absolutnie wszystko, by w sezonie 2020 powrócił on na szczyt – nie krył zadowolenia Mineral. – Cieszymy się, że możemy dołączyć Mineral do naszego sztabu szkoleniowego. Wierzymy, że może dać nam umiejętności przywódcze, które będą niezbędne, by pchnąć zespół naprzód – wtórował mu jeden z włodarzy organizacji, Chris “HuK” Loranger.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polski skład zaproszony na Apex Legends Preseason Invitational. "Chcemy pokazać kawał dobrej gry"

W przyszłym tygodniu podkrakowska Alwernia na trzy dni zamieni się w stolicę esportowego Apex Legends. W dniach od 13 do 15 września w tym mieście będ...