Po wielu miesiącach poszukiwań gracze NoChance wreszcie mają nowy dom! Międzynarodowy skład, który mogliśmy oglądać m.in. podczas niedawnego europejskiego Minora, trafił pod skrzydła nowo powstałej organizacji SMASH Esports.

Za SMASH stoją Dimitri Vegas & Like Mike, czyli dwaj belgijscy DJ-e, którzy już od jakiegoś czasu nosili się z zamiarem zainwestowania w esport. Udało im się jednak dopiero teraz, chociaż trudno powiedzieć, by zatrudnienie przez nich reprezentantów NoChance było jakimś większym zaskoczeniem. O takim ruchu plotkowało się już od jakiegoś czasu, a wszystko stało się pewne kilka dni temu, gdy Jesse "zehN" Linjala nieopatrznie wrzucił na Twittera fotografię, na której twarze graczy były co prawda zasłonięte, ale za to doskonale widoczne było logo nowej formacji. Oficjalne potwierdzenie było więc tylko formalnością.

Cieszymy się, że udało nam się znaleźć nowy dom, w którym już czujemy się niczym rodzina – przyznał w swoim oświadczeniu Mikail „Maikelele” Bill. – Nasze poświęcenie nareszcie zaczęło się zwracać. Nowa organizacja da nam wsparcie, które jest niezbędne, by osiągnąć wyższy poziom. Jesteśmy przekonani, że dokonamy tego bardzo szybko. Stworzyliśmy NoChance tylko po to, by wspólnie spróbować szczęścia w kilku turniejach kwalifikacyjnych. Szybko jednak zrozumieliśmy, że mamy coś w sobie. Jesteśmy w stosunku do siebie lojalni i ufamy sobie, co jest bardzo ważne – dodał.

W tym miejscu warto przypomnieć, że kilka dni temu szeregi drużyny opuścił Thomas "Thomas" Utting, wobec czego konieczne było znalezienie nowego piątego. Tym, tak jak wcześniej zapowiadano, został Pavle "maden" Bošković, który ostatnie kilka miesięcy spędził pod banderą BLUEJAYS International. 20-latka z Czarnogóry mogliśmy także zobaczyć w Swarzędzu, gdzie w kwietniu wziął z ówczesnym składem AKOPALIPSY udział w eliminacjach do Good Game League 2019. Niemniej jego ekipa nie osiągnęła wówczas sukcesu, a nawet nie wyszła z grupy.

Skład SMASH Esports prezentuje się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • Jesse „zehN” Linjala
  • Martin „STYKO” Styk
  • Pavle „maden” Bošković
  • Jonatan "Devilwalk" Lundberg – trener