Dziś poznaliśmy ostatnią drużynę, która otrzymała z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenie na Games Clash Masters 2019. Okazało się nią DreamEaters, czyli uczestnik trwającego właśnie StarLadder Major Berlin 2019, który w stolicy Niemiec pokazał się z zaskakująco dobrej strony.

Zespół z Rosji przez wielu traktowany był jako potencjalny dostarczyciel punktów, który szybko odpadnie z zawodów bez ani jednego zwycięstwa na koncie. Rzeczywistość była jednak nieco inna – podopieczni Alexandra "zoneRa" Bogatyreva w pierwszej fazie zawodów pokonali m.in. NRG oraz Team Vitality, dzięki czemu zapewnili sobie awans do kolejnego etapu! I dopiero w nim powinęła im się noga, chociaż wcześniej zdążyli oni napsuć nieco krwi Astralis czy też Renegades. Wstydu zatem nie było i należy się spodziewać, że wzmocnieni tym doświadczeniem gracze z Europy Wschodniej także w Gdyni pokuszą się o jakieś niespodzianki.

Pełna lista uczestników Games Clash Masters:

Aristocracy AVANGAR BIG DreamEaters
FURIA Esports Illuminar Gaming Sprout x-kom AGO

Games Clash Masters 2019 odbędzie się między 20 a 22 września w Gdyni. W zawodach udział weźmie łącznie osiem formacji z całego świata, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. Przypomnijmy, że serwis Cybersport.pl będzie patronem medialnym całej imprezy.