STS
fot. StarLadder

Envy blisko skompletowania składu?

Poszukiwania zastępcy Arana „Sonica” Groesbeeka w Teamie Envy już wkrótce mogą dobiec końca. Tak przynajmniej uważa znany dziennikarz Jarek „DeKay” Lewis, który donosi, że amerykańska organizacja prowadzi zaawansowane rozmowy z Ryanem „ryannem” Welshem.

Welsh to zaledwie osiemnastoletni zawodnik reprezentujący aktualnie Team Singularity. W październiku zeszłego roku duńska organizacja przyjęła pod swoje skrzydła skład Gorilla Gang, którego częścią był m.in. ryann. Drużyna, już w nieco innym niż pierwotnym składzie, zdołała zakwalifikować się na Minora przed StarLadder Major Berlin 2019 i niewiele brakowało, a dostałaby się do najlepszej czwórki zmagań. Singularity otarło się również o awans do 10. sezonu ESL Pro League, ulegając FURII Esports w decydującym meczu amerykańskiej odsłony ESEA Mountain Dew League.

DeKay przekazał również, że drużyna odbyła już pierwsze treningi z ryannem i negocjacje znajdują się na ostatniej prostej. 18-latek nie był jednak pierwszym graczem, z którym kontaktowało się Envy. Formacja miała wcześniej przejawiać zainteresowanie usługami Joshui „steela” Nissana, Yassine’a „Subrozy” Taoufika czy Ricky’ego „floppy’ego” Kemery’ego. Ten ostatni niespełna dwa dni temu zasilił szeregi ATK.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu Envy będzie prezentować się następująco:

  • Noah „Nifty” Francis
  • Sam „s0m” Oh
  • Bradley „ANDROID” Fodor
  • Jacob „FugLy” Medina
  • Ryan „ryann” Welsh
  • Zachary „Eley” Stauffer – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DreamEaters zamyka listę uczestników Games Clash Masters 2019

Dziś poznaliśmy ostatnią drużynę, która otrzymała z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenie na Games Clash Masters 2019. Okazało się nią DreamEater...