STS
fot. Riot Games

Starcie tytanów, czyli Fnatic kontra G2 Esports. Sprawdzamy ofertę STS-u na finał LEC

Za kilka godzin rozpocznie się wielki finał najważniejszych europejskich rozgrywek League of Legends. W nim po raz kolejny zmierzą się ze sobą G2 Esports oraz Fnatic. Po bardzo zaciętym małym finale, który zakończył się wynikiem 3:2 dla G2, przyszedł czas na rewanż. Fnatic na pewno będzie pragnęło zemsty, a na chwilę przed startem zmagań postanowiliśmy […]

Za kilka godzin rozpocznie się wielki finał najważniejszych europejskich rozgrywek League of Legends. W nim po raz kolejny zmierzą się ze sobą G2 Esports oraz Fnatic. Po bardzo zaciętym małym finale, który zakończył się wynikiem 3:2 dla G2, przyszedł czas na rewanż. Fnatic na pewno będzie pragnęło zemsty, a na chwilę przed startem zmagań postanowiliśmy sprawdzić aktualną ofertę STS-u i kursy na ten mecz.

Spotkanie wystartuje dziś o godzinie 17:00 i nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że większość bukmacherów opowiada się za miażdżącą przewagą G2 Esports. Ekipa z naszym rodakiem Marcinem „Jankosem” Jankowskim udowodniła w tym roku, że potrafi grać na absolutnie niedoścignionym przez wielu poziomie. Wielu z kibiców ma w pamięci Mid-Season Invitational, na którym G2 zdominowało również ekipy z innych części świata. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że kurs na zwycięstwo drużyny Jankosa wynosi 1,32. Biorąc pod uwagę ostatnią zaciętą serię pomiędzy obiema stronami, niektórzy będą chcieli nieco zaryzykować i obstawić wygraną pomarańczowo-czarnych, jako że już nie raz w tym roku pokazali, że są w stanie zagrozić zespołowi typowanemu przez wielu do zdobycia tytułu Mistrza Świata. To zdarzenie wyceniane jest na 3,40.

Wytypowanie dokładnego wyniku stanowi także nie lada interesującą opcję. Osoby, które zechciałyby obstawić rezultaty 3:0, 3:1 i 3:2 dla G2 Esports mają do zgarnięcia wygraną po kursie 2,98, 3,50 i 5,00. A jeszcze ciekawiej wygląda sytuacja, gdy chcielibyśmy spróbować szczęścia typując triumf Fnatic. W tym przypadku kursy znacznie rosną – niezależnie od wariantu zwycięstwa wynoszą aż od 10,00 do 11,00.

Transmisję z wielkiego finału będzie można obejrzeć na kanale Polsat Games, natomiast z aktualną esportową ofertę STS-u zapoznać się można po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecz ostatniej szansy. Team SoloMid zmierzy się dziś z Clutch Gaming

Mistrzostwa świata bez Teamu SoloMid? Brzmi jak realny scenariusz, który może wydarzyć się dziś o 21:00. Wtedy to legendarny TSM podejmie Clutch Gamin...