STS
fot. Blizzard/Robert Paul

Titans i Excelsior w finale drabinki wygranych Overwatch League

Mimo iż od wielkiego finału Overwatch League Season 2019 dzielą nas jeszcze prawie dwa tygodnie, to już teraz znamy dwie ekipy, które znalazły się niezwykle blisko występu w decydującym meczu. Mowa tutaj o Vancouver Titans oraz New York Excelsior.

Minionej nocy oba zespoły zapewniły sobie awans do finału drabinki wygranych i dokonały tego w dość przekonującym stylu. Titans, którzy wobec niedawnej porażki San Francisco Shock urośli do miana najpoważniejszych kandydatów do mistrzowskiego tytułu, bez większych problemów rozprawili się z Los Angeles Gladiators. Ekipa z Miasta Aniołów do pewnego czasu była co prawda w stanie odpowiadać na poczynania wyżej notowanych rywali, ale remis 2:2 to było wszystko, na co mogła sobie pozwolić. Kolejne mapy, Wież Lijiang oraz Eichenwalde, należały już do graczy z Kanady, którzy ostatecznie zatriumfowali 4:2. Takim samym wynikiem zakończyła się też potyczka NY Excelsior z Atlanta Reign – górą byli zawodnicy z Wielkiego Jabłka, którzy poza wpadkami na Hanamurze i Lijang pewnie kontrolowali przebieg meczu i sprawnie doprowadzili wszystko do korzystnego dla siebie rozstrzygnięcia.

Komplet wyników omawianych spotkań prezentuje się następująco:

8 września

Półfinał drabinki wygranych

21:00 Vancouver Titans 4:2 Los Angeles Gladiators
Pusan 2:0
King’s Row 1:3
Anubis 3:2
Rialto 3:4
Lijiang 2:1
Eichenwalde 2:1
9 września

Półfinał drabinki wygranych

00:00 New York Excelsior 4:2 Atlanta Reign
Pusan 2:1
King’s Row 5:4
Hanamura 1:2
Rialto 2:1
Lijiang 0:2
Numbani 3:2

Teraz przednami kilka dni przerwy – rozgrywki powrócą 13 września, gdy to odbędą się spotkania 2. rundy drabinki przegranych. Anglojęzyczna transmisja z finałów Overwatch League Season 2019 dostępna będzie na oficjalnym kanale Overwatch League na Twitchu. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu w poniższy baner:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Druga porażka Avka w Quake Pro League

Trzeci tydzień zmagań w ramach Quake Pro League nie był szczęśliwy dla Macieja "Avka" Krzykowskiego. Polski zawodnik poniósł bowiem drugą porażkę w pr...