fot. DreamHack/Jennika Ojala

Druga porażka Avka w Quake Pro League

Trzeci tydzień zmagań w ramach Quake Pro League nie był szczęśliwy dla Macieja „Avka” Krzykowskiego. Polski zawodnik poniósł bowiem drugą porażkę w prestiżowych rozgrywkach i oddalił się nieco od czuba tabeli, której przewodzi Marco „vengeurR” Ragusa.

Tym razem na Krzykowskiego czekało niełatwe zadanie, gdyż jego rywalem był Adrián „RAISY” Birgány. 24-letni Węgier to jeden z najlepszych graczy na świecie, toteż nic dziwnego, że to on od samego początku przejął inicjatywę na serwerze. I o ile na mapie Adrián „RAISY” Birgány Av3k był jeszcze w stanie rywalizować z młodym rywalem, tak Corrupted Keep został on kompletnie zmiażdżony i jego łupem padło dopiero Awoken, dzięki czemu zdołał on dopisać do swojego dorobku kolejne dwa punkty. Takich problemów nie miał za to wspomniany już vengeurR, który okazał się lepszy od Marcel „k1llsen” Paul. Włoch po raz trzeci w tym sezonie zatriumfował, dzięki czemu to właśnie on samotnie zajmuje obecnie fotel lidera.

Komplet wyników trzeciego tygodnia oraz obecny układ tabeli prezentują się następująco:

# Gracz Bilans Punkty
1. vengeurR 3 – 0 16
2. base 2 – 0 12
3. Xron 1 – 1 10
4. k1llsen 1 – 1 10
5. RAISY 2 – 0 8
6. Cooller 1 – 1 8
7. Av3k 1 – 2 8
8. GaRpY 1 – 2 4
9. Spart1e 0 – 2 4
10. toxjq 0 – 3 2
8 września
toxjq 0:3 Cooller
Xron 3:0 GaRpY
RAISY 2:1 Av3k
vengeurR 2:1 k1llsen

Quake Pro League powróci już 15 września – właśnie wtedy rozegrane zostaną mecze czwartego tygodnia. Wszystkie pojedynki wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dev1ce: Według mnie Liquid nadal jest najlepszą drużyną na świecie

Zaledwie 11 rund na dwóch mapach finałowego pojedynku StarLadder Major Berlin 2019 zdołało ugrać AVANGAR. Międzynarodowy skład nie miał nic do powiedz...

>