STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Zawodnicy Together Esports w poszukiwaniu nowego domu

Drugi sezon Ultraligi dobiegł już końca, co powoli zaczęło tworzyć pole pod okno transferowe. Organizacja Together Esports poinformowała, że jej zawodnicy dywizji League of Legends mają wolną rękę w poszukiwaniu nowej drużyny. Również sami gracze wyrazili już gotowość do znalezienia nowego pracodawcy. Przypomnijmy, że Together Esports było jedną z dwóch drużyn obok Ravioli Ravioli, która […]

Drugi sezon Ultraligi dobiegł już końca, co powoli zaczęło tworzyć pole pod okno transferowe. Organizacja Together Esports poinformowała, że jej zawodnicy dywizji League of Legends mają wolną rękę w poszukiwaniu nowej drużyny. Również sami gracze wyrazili już gotowość do znalezienia nowego pracodawcy.

Przypomnijmy, że Together Esports było jedną z dwóch drużyn obok Ravioli Ravioli, która z kwalifikacji przedostała się do turnieju barażowego, mierząc się w decydującym meczu z Wisłą Płock. Najsłabsza drużyna ubiegłego sezonu okazała się jednak być poza zasięgiem zespołu Patryka „Kermysa” Wojewódzkiego i pokonała BTE wynikiem 0:3.

Wszyscy gracze mieli już okazję pokazać swoje umiejętności na rodzimej scenie League of Legends, a niektórzy również poza nią. Wśród nich jest wspomniany już Kermys, który zdobył wicemistrzostwo Włoch oraz raz udało mu się zająć trzecie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski. Fani Ultraligi mogą także pamiętać Szymona „Rektiva” Rybkę oraz Pawła „Crykee” Stępnia, którzy brali udział w rozgrywkach pierwszego sezonu rozgrywek Polsat Games.

Skład Together Esports prezentuje się następująco:

Bartosz „Sater” Szabliński
Patryk „Kermys” Wojewódzki
Szymon „Rektiv” Rybka
Paweł „Crykee” Stępień
Jakub „kubYD” Grobelny
Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pomajorowe notowanie rankingu HLTV. Spory awans AVANGAR, Virtus.pro znika z zestawienia

Wreszcie jest – pierwsze po zakończeniu StarLadder Major Berlin 2019 notowanie rankingu HLTV! Jak łatwo się domyślić, w zestawieniu doszło do ogromnej...