STS
fot. EA Sports

Demo FIFY 20 już dostępne!

Do premiery FIFY 20 już bliżej niż dalej, jednak zanim pełna wersja popularnej symulacji piłkarskiej trafi do sprzedaży, gracze będą mieli okazję przynajmniej częściowo zapoznać się z nową produkcją. Dzisiaj twórcy udostępnili jej wersję demonstracyjną na wszystkich możliwych platformach.

Nie sprawdziły się zatem niedawne doniesienia, które wskazywały, że demo FIFY będzie dostępne do pobrania dopiero 12 września. Na wersję demonstracyjną gry składają się dwa tryby – klasycznie jednym z nich jest szybki mecz, zaś w tym roku dołączy do niego debiutująca VOLTA. Więcej na temat nowego trybu rozgrywki możecie dowiedzieć się pod tym adresem. 

Nie jest to jednak koniec informacji związanych z najnowszą odsłoną gry. Poznaliśmy pełną listę stu najwyżej ocenionych kart w trybie Ultimate Team. W tym gronie odnajdziemy dwóch Polaków – na 15. miejscu z oceną 89 uplasowała się gwiazda reprezentacji, Robert Lewandowski, a oprócz niego w zestawieniu znalazł się również Wojciech Szczęsny. Golkiperowi Piemonte Calcio… Juventusu przyznano overall na poziomie 86, co dało mu 72. lokatę w całej grze.

FIFA 20 ukaże się na rynku 27 września – w grę będą mogli zagrać zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i posiadacze PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejna rewelacja Majora CS:GO zagra na DreamHacku w Rotterdamie

Jak najłatwiej wedrzeć się do szeroko rozumianej światowej czołówki? Wystarczy raz zwrócić na siebie uwagę organizatorów turniejów lanowych – po świet...