STS
fot. YouTube/SkinSpotlights

Ryze dołączy do grona bohaterów ze skórką z serii Mistrzowskich

Dotychczas w League of Legends mogliśmy nabyć osiem skórek z serii Mistrzowskich. Jedne z najbardziej prestiżowych skinów zasiliły grupę modyfikacji wizualnych u m.in. Riven, Kalisty, Thresha, Ashe czy też Kha’Zixa, który doczekał się Mistrzowskiej skórki w zeszłym roku. We wtorek dowiedzieliśmy się, kto będzie kolejnym czempionem na liście Riot Games w tej kategorii.

Tym razem wybór padł na Ryze’a, który chyba więcej niż skórek doczekał się reworków. To właśnie Mag Run będzie mógł wystąpić w złocistych barwach na Summoner’s Rift. Choć Riot nie opublikował jeszcze oficjalnej informacji dotyczącej wydania skina do jednego z czołowych bohaterów swojej sztandarowej produkcji, to na kanale SkinSpotlights na YouTube ukazało się wideo prezentujące Mistrzowskiego Ryze’a. Niespełna dwuipółminutowy filmik zawierający gameplay z udziałem bohatera i jego najnowszej modyfikacji wizualnej możecie obejrzeć poniżej.

Skórki z serii Mistrzowskich bynajmniej nie mają na celu tylko być miłe dla oka. Ich sprzedaż w ostatnich latach zasilała pulę nagród Worlds, czyli Mistrzostw Świata w League of Legends. I to nie w byle jakim stopniu – już w pierwszym swym roku crowdfunding puli MŚ zwiększył ją ponad dwukrotnie, z niewiele ponad dwóch milionów dolarów aż do ponad pięciu milionów. Podczas ostatniego roku, kiedy to w sprzedaży był Mistrzowski Kha’Zix, ostateczna kwota, o jaką walczyły najlepsze drużyny, nie została oficjalnie podana, ale według serwisu Gamepedia.com wyniosła ona w przybliżeniu blisko sześć i pół miliona dolarów. A był to pierwszy raz, kiedy to nie 25%, a raptem połowa tego trafiła bezpośrednio do gigantycznej skarbonki rozbitej dopiero po finale Worlds – pozostałe 12,5% zostało równo rozdzielone między wszystkie drużyny uczestniczące w MŚ.

Tak prezentuje się Mistrzowski Ryze:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GuardiaN powróci do Na`Vi?

Wygląda na to, że już tylko niespodziewany zwrot akcji mógłby ocalić fotel Ladislava "GuardiaNa" Kovácsa w FaZe Clanie. Choć nie doczekaliśmy się jesz...