fot. DreamHack/Adela Sznajder

PACT po drugą wygraną w LOOT.BET/CS, miks TUDSONA po udany start w ECS Pinnacle Cup

Dzień bez spotkań z udziałem Polaków w Counter-Strike’u to dzień stracony. Na szczęście o atrakcje w środowe popołudnie i wieczór nie musimy się martwić. Najpierw na placu boju pojawi się bowiem Actina PACT, a nieco później skład Filipa „TUDSONA” Tudeva występujący pod chwytliwą nazwą m1x.

W pełni polska drużyna ma przed sobą drugi mecz w ramach LOOT.BET/CS Season 4. Te internetowe rozgrywki, w których obecność piątek znad Wisły stała się już niemal ikoniczna, to doskonała szansa na sprawdzenie swoich możliwości przed nadchodzącymi wydarzeniami. Do tego PACT ma faktycznie nie byle jakiego przeciwnika – mowa tu o 27. sile świata w postaci Teamu Heretics. Francusko-belgijski skład ma przecież na swoim koncie występy w ESL Pro League i choć ostatecznie ten nie zdołał utrzymać miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej, to nadal na papierze wygląda znacznie solidniej od naszych rodaków. A co więcej, obie formacje wygrały swoje inauguracyjne spotkania w lidze i dziś będą miały okazję postawić kolejny krok w stronę play-offów zawodów.

O godzinie 19 do gry o jak najwyższe rozstawienie przed zbliżającym się ósmym sezonem Esports Championship Series powalczy wspomniany wyżej TUDSON i jego kompani. Polak jest niestety jedynym przedstawicielem naszej ojczyzny w stawce – wcześniej otwarte kwalifikacje do ECS Pinnacle Cup okazały się przeszkodą nie do przejścia dla wielu piątek wywodzących się z Polski. Ta sztuka udała się jednak miksowi uczestnika ASUS ROG Join The Republic Challenge, ale złożona z zawodników różnych nacji piątka ma przed sobą wyjątkowo trudne zadanie. Jeśli chce dobrze wejść w zawody, musi rozprawić się z uczestnikiem ostatniego Majora w postaci CR4ZY. Warto odnotować, że Nemanja „huNter-” Kovač i spółka to obecnie 12. drużyna rankingu HLTV.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

11 września
15:30 Actina PACT vs Team Heretics BO3 transmisja
19:00 m1x vs CR4ZY BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Włącz się do gry o ESL Mistrzostwo Polski. Dziś pierwsze otwarte eliminacje!

Kolejny sezon ESL Mistrzostw Polski zbliża się wielkimi krokami. Do jego startu zostało jednak jeszcze nieco czasu i wszyscy zainteresowani nadal mogą...