fot. ESL/Helena Kristiansson

Bez Polaków, ale m.in. z mouz i CR4ZY – zamknięte kwalifikacje do DH Masters Malmö na start

Kolorowo w polskim Counter-Strike’u zdecydowanie nie jest. I nie trzeba specjalistycznej wiedzy, by dojść do takich wniosków – wystarczy bowiem spojrzeć na listę uczestników zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Masters Malmö i wnioski nasuną się same. Wśród ośmiu europejskich formacji na próżno szukać tych wywodzących się z naszej ojczyzny…

Ale choć w stawce nie ma Polaków, nie znaczy to, że będziemy się nudzić. Na starcie eliminacji mamy przecież takie ekipy jak mousesports czy CR4ZY, a więc duet uczestników niedawno zakończonego berlińskiego Majora. Grono zaproszonych do tego etapu kwalifikacji drużyn uzupełniają przedstawiciele Tricked Esport oraz Heroic. Poza wymienioną czwórką o miejsce na zawodach w Szwecji powalczy także kolejny kwartet formacji, które pomyślnie przebrnęły przez odbywające się w ostatnich dwóch dniach otwarte eliminacje. Tutaj warto podkreślić obecność Teamu GamerLegion z Adilem „ScreaMem” Benrlitomem zajmującego obecnie 33. lokatę w rankingu HLTV.

Harmonogram inauguracyjnych spotkań prezentuje się następująco:

11 września
15:00 mousesports vs FATE Esports BO3
15:00 Tricked Esport vs Team GamerLegion BO3
15:00 Heroic vs Team Spirit BO3
15:00 CR4ZY vs Unicorns of Love Unicorns of Love BO3

Zmagania odbywać będą się według drabinki podwójnej eliminacji. Jeszcze dziś planowo mają zostać rozegrane mecze półfinału górnej części zestawienia oraz pierwsze spotkania przegranych. Triumfatora europejskich eliminacji poznamy zaś dopiero 16 września. Wybrane spotkania będzie można obejrzeć pod tym adresem.

Turniej główny zaplanowany jest od 1 do 6 października. W Malmö wystąpią między innymi zwycięzcy ostatniego Majora, czyli Astralis czy liderzy światowego rankingu z Teamu Liquid.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wyciekło kolejne wideo z rozgrywki w mobilnego LoL-a?

W sieci pojawiło się właśnie kolejne krótkie wideo, które rzekomo ma prezentować rozgrywkę w mobilną wersję League of Legends. Ta ma się zostać wydana...