STS
fot. twitter.com/Epsilon_eSports

Nieoficjalnie: broky zagra z FaZe podczas ESL One New York

ESL One New York 2019 coraz bliżej, a my nadal nie wiemy, w jakim składzie na amerykańskim turnieju pojawi się FaZe Clan. Naszemu serwisowi udało się jednak dotrzeć do informacji, które rozwiewają pewne wątpliwości.

Jak ustalił Cybersport.pl, barwy FaZe podczas rozgrywanej w Wielkim Jabłku imprezy przywdzieje Helvijs „broky” Saukants, 18-letni Łotysz, który do niedawna związany był z Epsilon Esports. Warto w tym  miejscu nadmienić, że nastolatek w minionych dniach widziany był na tym samym serwerze, co inni reprezentanci FaZe, co jakby potwierdza, iż faktycznie coś może być na rzeczy. Dotychczas sądzono, iż pomaga on drużynie tylko tymczasowo do momentu, gdy ta sfinalizuje wreszcie transfery wytypowanych przez siebie graczy. Niemniej teraz wiele wskazuje, iż otrzyma ona nawet szansę lanowego debiutu.

To oczywiście nie znaczy, że Saukants pozostanie w FaZe na stałe – równie dobrze może on pojawić się na ESL One w roli zmiennika Filipa „NEO” Kubskiego, który dopiero co opuścił drużynę. Nie jest to zresztą jedyna niewiadoma, bo przecież nadal niejasny pozostaje los Ladislava „GuardiaNa” Kovácsa, który na ten moment jest zawodnikiem organizacji zza oceanu. Niewykluczone jednak, że jeszcze przed startem ESL One New York zostanie on wypożyczony lub sprzedany do Natus Vincere.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

adwokacik po pierwsze punkty w LOOT.BET, TUDSON po czołową piątkę ECS Pinnacle Cup

Trwa czwarty sezon LOOT.BET/CS, dzięki czemu praktycznie codziennie możemy oglądać w akcji drużyny CS:GO z Polski. Dziś do gry przystąpi adwokacik, kt...