fot. ESL/Adela Sznajder

shox za drogi dla Vitality? kioShiMa wyrasta na faworyta do transferu

Nadal niejasne jest, jaki kształt w najbliższym czasie przybierze skład Teamu Vitality. Przypomnijmy, że kilka dni temu francuska formacja przesunęła na ławkę rezerwowych Nathana „NBK-” Schmitta, co było następstwem niespodziewanego pożegnania ze StarLadder Major Berlin 2019 po porażce z AVANGAR.

Od tego czasu w mediach przewijały się w gruncie rzeczy tylko dwa nazwiska potencjalnych następców Schmitta. Mowa tutaj m.in. o Richardzie „shoxie” Papillonie, który według ostatnich doniesień ma niedługo pożegnać się z G2 Esports. W tej sytuacji wydawałoby się, że przenosiny 27-latka stają się więc bardzo prawdopodobne, ale co innego twierdzi neL. Znany francuski dziennikarz przyznał, że na przeszkodzie stanąć może znacząca kwota wykupu, jaką G2 ma sobie życzyć za usługi swojego podopiecznego. Mowa tutaj o kwocie od 500 tysięcy do 700 tysięcy dolarów, co znacząco zmniejsza szansę na finalizację transakcji.

W tych okolicznościach na głównego faworyta do transferu wyrasta Fabien „kioShiMa” Fiey. 25-letni Francuz w przeszłości związany był m.in. z Teamem EnVyUs oraz FaZe Clanem, zaś do marca tego roku reprezentował barwy Cloud9. Od pół roku pozostaje on jednak bez stałego zatrudnienia, co oznacza, że Vitality nie musiałoby płacić żadnej kwoty odstępnego. Jak podaje neL, kioShiMa miałby też idealne wpisywać się w profil gracza, którego TV poszukuje na miejsce NBK-.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu Vitality będzie prezentować się następująco:

  • Cédric „RpK” Guipouy
  • Dan „apEX” Madesclaire
  • Mathieu „ZywOo” Herbaut
  • Alex „ALEX” McMeekin
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Rémy „XTQZZZ” Quoniam – trener

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CORSAIR wprowadza do oferty pamięć VENGEANCE LPX DDR4 4866 MHz

CORSAIR wprowadza do oferty pamięć VENGEANCE LPX DDR4 4866 MHz osiągającą rekordowe parametry i gotową do współdziałania z procesorami desktopowymi AM...