fot. materiały prasowe

CORSAIR wprowadza do oferty pamięć VENGEANCE LPX DDR4 4866 MHz

CORSAIR wprowadza do oferty pamięć VENGEANCE LPX DDR4 4866 MHz osiągającą rekordowe parametry i gotową do współdziałania z procesorami desktopowymi AMD Ryzen 3. generacji oraz płytami głównymi X570

FREMONT, Kalifornia, 12 września 2019 r. –  firma CORSAIR, światowy lider w dziedzinie urządzeń peryferyjnych dla graczy i części komputerowych dla entuzjastów, zapowiedziała dziś wprowadzenie do sprzedaży nowego zestawu wielokrotnie nagradzanej pamięci CORSAIR VENGEANCE LPX DDR4. Moduły te biją nowe rekordy częstotliwości taktowania pamięci DRAM dla użytkowników indywidualnych, osiągając aż 4866 MHz. Ta błyskawicznie działająca pamięć jest obecnie dostępna w zestawie 2 x 8 GB, a swój pełny potencjał prezentuje w zestawach komputerowych z nowym procesorem AMD Ryzen 3. generacji do komputerów stacjonarnych i płytą główną X570.

 

VENGEANCE LPX od dawna wyznacza nowe pułapy możliwości pamięci operacyjnej i kontynuuje te tradycje także obecnie dzięki partnerstwu firm CORSAIR i AMD. Nowe moduły są w pełni kompatybilne z większością nowoczesnych platform, ale zostały opracowane i w pełni przetestowane pod kątem osiągania maksymalnej częstotliwości 4866 MHz na platformie Ryzen 3000 z płytami głównymi ASUS ROG Crosshair VIII Formula, MSI MEG X570 GODLIKE oraz MSI PRESTIGE X570 CREATION z ich własnymi narzędziami do automatycznego przetaktowywania.

Zestawy wysokowydajnej pamięci VENGEANCE LPX DDR4 utrzymują temperaturę na niskim poziomie nawet podczas gry z maksymalnymi ustawieniami dzięki dodanemu w komplecie opcjonalnemu wentylatorowi VENGEANCE w kolorze srebrnym, niebieskim lub czerwonym, który chłodzi bezpośrednio moduły pamięci i pasuje do stylu zestawu komputerowego.

 

– Cieszymy się, że CORSAIR jako pierwszy wprowadza na rynek moduły DRAM o tej bezprecedensowej szybkości – mówi Reimar Goetze, starszy menedżer ds. pamięci w CORSAIR. – Entuzjaści sprzętu PC zawsze oczekują, że nasze elementy najwyższej klasy okażą się przełomowe, dlatego nie mogliśmy pójść na żadne kompromisy.

Gracze na PC, którzy chcą rozświetlić swój sprzęt, a jednocześnie korzystać z wyjątkowej wydajności, mogą wyposażyć komputer w moduły VENGEANCE RGB PRO DDR4 dostępne z częstotliwościami aż do 4700 MHz. Każdy moduł VENGEANCE RGB PRO zawiera dziesięć diod LED RGB programowanych indywidualnie w oprogramowaniu CORSAIR iCUE. Umożliwia ono niemal nieograniczone tworzenie kolorów oraz dynamicznych, wielowarstwowych efektów, które można synchronizować z podświetleniem wszystkich kompatybilnych elementów komputera i urządzeń peryferyjnych CORSAIR.

Dzięki rekordowej wydajności w najbardziej zaawansowanych obecnie zestawach komputerowych moduły DRAM z rodziny CORSAIR VENGEANCE wytyczają nowe poziomy możliwości najnowocześniejszych komputerów niestandardowych.

Dostępność, gwarancja i ceny

Moduły pamięci CORSAIR VENGEANCE LPX DDR4 Memory i VENGEANCE RGB PRO DDR4 są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR.

Pamięci VENGEANCE LPX DDR4 i VENGEANCE RGB PRO DDR4 są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Aktualne informacje o cenach pamięci VENGEANCE LPX DDR4 i VENGEANCE RGB PRO DDR4 można uzyskać w witrynie internetowej firmy CORSAIR lub kontaktując się z przedstawicielem handlowym albo PR firmy CORSAIR.

Strony internetowe

Więcej informacji o pamięci VENGEANCE LPX DDR4 można uzyskać pod adresem:

https://www.corsair.com/p/CMK16GX4M2Z4866C18

https://www.corsair.com/vengeance-rgb-pro-memory

Przewodnik po przetaktowywaniu

Aby wykorzystać pełny potencjał platformy AMD Ryzen 3. generacji, warto zapoznać się z przewodnikiem po przetaktowywaniu pamięci DDR4.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TSM wyda 13 milionów dolarów na budowę ośrodka szkoleniowego

Dziś esport to nie tylko siedzenie przy komputerze w zaciszu internetowej kafejki – to wielki przemysł i wielkie inwestycje. A skoro o inwestycjach mo...