fot. Blizzard/Robert Paul

Spark i Shock pozostają w grze o triumf w OWL, dziś poznamy pierwszego finalistę

Dla kolejnych dwóch ekip przygoda z finałami Overwatch League Season 2019 dobiegła końca. W gronie pechowców znalazły się Atlanta Reign oraz Los Angeles Gladiators, które minionej nocy przegrały swoje mecze i w ramach pocieszenia otrzymają czeki warte „zaledwie” 300 tysięcy dolarów.

Oba wyżej wspominane zespoły został doszczętnie rozgromione przez swoich rywali. Zaczęło się od Reign, które w teorii miało stoczyć wyrównany pojedynek z  Hangzhou Spark, a które ostatecznie było w stanie postawić tylko niewystarczający opór. Ekipa ze stanu Georgia zwłaszcza na dwóch ostatnich mapach próbowała jeszcze wrócić do gry, ale próby te nie zdały się na zbyt wiele. Efekt? Bolesna porażka 0:4. Takim samym wynikiem zakończyło się także starcie pomiędzy Los Angeles Gladiators a San Francisco Shock – w tym wypadku zdecydowanymi zwycięzcami byli gracze z Kalifornii, którzy od samego początku uchodzili za faworytów i w nocy pokazali, że łatka ta nie została im przypięta bezzasadnie. Co prawda oponenci z LA także mieli swoje momenty, niemniej to było za mało, by móc myśleć o korzystnym rezultacie.

Komplet wczorajszych wyników prezentuje się następująco:

13 września

2. runda drabinki przegranych

01:00 Atlanta Reign 0:4 Hangzhou Spark
Pusan 0:2
Numbani 4:6
Anubis 2:3
Gibraltar 3:4
04:00 Los Angeles Gladiators 0:4 San Francisco Shock
Pusan 0:2
King’s Row 2:3
Horyzont 2:3
Rialto 3:4

To nie koniec emocji – już dziś w nocy poznamy pierwszego finalistę tegorocznego sezonu OWL. O to miano powalczą New York Excelsior oraz Vancouver Titans i nie ulega wątpliwości, że większe szanse na końcowe zwycięstwo mają zawodnicy z Kanady.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

14 września

Finał drabinki wygranych

01:00 New York Excelsior vs Vancouver Titans BO7

Anglojęzyczna transmisja z finałów Overwatch League Season 2019 dostępna będzie na oficjalnym kanale Overwatch League na Twitchu. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu w poniższy baner:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Luminosity zwalnia skład CS:GO. "To była jedna z najtrudniejszych decyzji"

Kilka godzin temu pojawiły się pierwsze plotki sugerujące, że era brazylijskiego Counter-Strike'a w Luminosity Gaming może dobiegać końca. Później inf...