fot. ESL

Starcie lidera i wicelidera w czwartym tygodniu Quake Pro League Season 1

Kolejna niedziela to kolejne spotkania w ramach Quake Pro League Season 1. Ponownie na serwerze pojawi się szesnastu czołowych graczy z Europy i regionu CIS oraz obu Ameryk. Tym razem jednak zabraknie Macieja „Avka” Krzykowskiego, który w tym tygodniu pauzuje.

Reprezentant Teamu Endpoint nie poprawi więc swojego dorobku, a to dobra informacja dla będących tuż za nim Sebastiana „Spart1e’a” Siiry oraz Johana „toxjq” Quicka. Obaj Szwedzi nadal czekają na pierwsze w tym sezonie punkty i pewne jest, że jeden z nich końcu je zdobędzie – wszak zmierzą się oni ze sobą w bezpośrednim pojedynku. O przedłużenie swojej serii zwycięstw zawalczy za to Marco „vengeurR” Ragusa, którego rywalem tym razem będzie Alexander „baSe” Rybin. Czeka nas więc starcie lidera z wiceliderem. Ciekawie będzie też za oceanem, gdzie Filipe „nosfa” Barbosa postara się przeprowadzić szturm na pozycję zajmującego na razie pierwsze miejsce Shane’a „raphy” Hendrixsona.

Harmonogram czwartego tygodnia prezentuje się następująco:

15 września

Europa/CIS

17:00 toxjq vs Spart1e BO3
18:00 RAISY vs Cooller BO3
19:00 Xron vs k1llsen BO3
20:00 base vs vengeurR BO3

Ameryki

21:00 br1ck vs whaz BO3
22:00 sib vs Effortless BO3
23:00 dramiS vs cha1n BO3
00:00 rapha vs nosfa BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zespół NiKo i coldzery odpadł z lokalnego serbskiego lana już w ćwierćfinale

Rozpoczynając zabawę na małym lokalnym lanie, nie spodziewasz się raczej spotkać na nim żadnych gwiazd. A jednak uczestnicy serbskiego Belgrade Open m...