STS
Twisted Treeline
fot. leagueoflegends.com

Nowość od Riot Games. Nadciąga książka o fabule League of Legends

Riot Games po raz kolejny postanowiło dać coś nowego od siebie dla fanów uniwersum League of Legends – Runeterry. Dziś firma ogłosiła, że w sprzedaży znajdzie się książka o tytule Realms of Runeterra, która będzie opisywać zawiłości fabularne świata LoLa.

Książka zabierze czytelnika w podróż po świecie Runeterry. Oprowadzi go przez wszystkie jego regiony oraz wytłumaczy panujące konflikty między frakcjami. Przedstawi również zawiązane sojusze oraz odbywające się od wieków wojny między wybranymi regionami. Po ostatnich zaimplementowanych zmianach w fabule gry, Królestwa Runterry dadzą nam również zupełnie nowe spojrzenie na m.in. bohaterów, politykę czy technologię tworzoną w różnych zakątkach świata.

Tom będzie zawierał kilkaset ilustracji wraz z mapami, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Wprowadzi rozszerzenia do wielu aspektów fabularnych, które zostały niedawno dodane bądź nie doczekały się do tej pory szerszego rozpisania. Należy zaznaczyć, że wiele elementów świata przedstawionego zostało do tej pory gruntownie zmienionych. Szczególnie tyczy się to historii bohaterów, gdzie w przypadku niektórych z nich uległy one całkowitej przebudowie. Książka ma także wyjaśnić część zmian i przedstawić zupełnie nowe lore, odmienne do tego, które mogliśmy znać z pierwszych sezonów gry.

Nie jest to pierwsza tego typu „atrakcja” ze strony Riot Games. Trzy lata temu pisaliśmy o wypuszczeniu przez firmę planszówki Mechs vs. Minions. Samą książkę można zamówić w pre-orderze, a linki do poszczególnych źródeł można znaleźć tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AVANGAR zgarnia zaproszenie na CS:GO Asia Championship

Wczoraj gruchnęła wiadomość, że wicemistrzowie berlińskiego Majora z AVANGAR nie wystąpią przed polską publicznością w Gdyni na Games Clash Masters z...